Fotíme profi fotky a natáčíme video prohlídky
Markéta Vašatová 20. leden 2021

Fotíme profi fotky a natáčíme video prohlídky

 

Fotky nemovitosti mají za úkol totiž získat pozornost a poskytnout maximum informací. Zajistíme jich dostatek. Pro dobrou představivost. Naše fotky jsou světlé, ostré, pravdivé barvy z různých úhlů, s funkční vypovídající hodnotou a přitom dostatečně příjemné na pohled. Zájemci pochopí provázanost prostoru a dispozici.

Proč kreslíme 2D a 3D půdorysy a děláme virtuální prohlídky
Markéta Vašatová 20. prosinec 2020

Proč kreslíme 2D a 3D půdorysy a děláme virtuální prohlídky

Zveřejňování půdorysů u nemovitosti je velmi podceňovaná věc. Vnímáme, že je důležitá srozumitelná dispozice a orientace v prostoru, kterým směrem jsou okna a co je a není průchozí. Na místě jsou i přesné rozměry. Proto jsou pro nás naprostým standardem u každé prodávané i pronajímané nemovitosti „2D a 3D“ půdorysy.         

V běžné inzerci půdorysy schází u většiny inzerátů. Z našich zkušeností víme, že klienti nejsou schopni z fotek rozpoznat průchodnost místností a jestli jim např. nemovitost dispozičně vyhovuje pro jejich rodinnou situaci a třeba počet osob v domácnosti. Pak se zbytečně vzájemně okrádáme o čas. Přijdou do nemovitosti a ihned zjistí, že byt jim nevyhovuje.

S námi klienti přesně vědí rozměry jednotlivých místností.  A díky půdorysu přicházíme na prohlídku pouze s lidmi, kteří jsou o dispozici nemovitosti maximálně informovaní a mají i představu, kde by třeba mohl být dětský pokoj a kde pracovna. Nestane se nám, že někdo odejde po dvou minutách, protože si neuvědomil, že ten pokoj je průchozí a nedá se to přestavět.

Točíme virtuální prohlídky a zájemci o nemovitost se mohou kdykoliv procházet po nemovitosti....

Byt 3+1, M. D. Rettigové, Hradec Králové, https://my.matterport.com/show/?m=4bnDbS3wWkX

Byt 4+kk, Baarova ulice, Hradec Královéhttps://my.matterport.com/show/?m=w2FekLm4siJ

Ano jdeme s dobou. 3D sken je moderní animovaná technologie pro virtuální prohlídky. K čemu je to dobré? Přestaňte teď být na chvilku prodávající a vciťte do „vašeho zájemce o koupi“.  Již dlouho nemůže najít svůj vysněný dům. Jste pracovně vytížený a nazlobený z nedostatečně poskytovaných informací ve veřejných inzerátech. Na několika prohlídkách jste byli zklamáni. Na informaci od nás vás něco zaujme a máte zájem se více seznámit.

A my vám nabízíme: „Račte vstoupit“. A pak si procházíte interiérem pomyslně sami kudy chcete, jak chcete, jak dlouho chcete. Vracíte se a jdete různými směry. Sami jste režiséry své prohlídky, sken vám jen nabízí, kam můžete vstoupit. Nikoho nezdržujete. Můžete se projít jako návštěva. Máte detailní přehled. Je to na samé hranici možného.

Představte si: Ležíte doma na posteli, chvíli před půlnocí a projdete se po nabízeném domě. Dům má třeba 2 patra, mnoho místností… A tak ve své představivosti si to procházíte sem a tam. A pak si třeba hned ráno vzpomenete, že vás ještě něco zajímá, chcete dům vidět. Ale dům je pro vás vzdálený desítky kilometrů a zrovna se na prohlídku pár dní nedostanete. 

A tak si s odstupem času nemovitost opět projdete, necháte se doslova „vtáhnout dovnitř“ a pošlete odkaz třeba známému, co na to říká? Procházíte se a přemýšlíte si, jak se v tom cítíte a jestli vám vyhovuje. Co chcete více?

Přemýšlíte si „po svém“ a když pak přijdete na prohlídku, máte informační a prožitkový náskok. „Jdete na jistotou".  A nebo se ujistíte, že to není to, co sháníte a sháníte dál. Získali jsme Vás…? Podívejte se, jak taková virtuální prohlídka vypadá.

Pokud chcete úspěšně prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost, zavolejte nám. 

Prodali jsme do 1 měsíce! Podívejte se, díky čemu....
Markéta Vašatová 20. listopad 2020

Prodali jsme do 1 měsíce! Podívejte se, díky čemu....

Připravili jsme pro Vás ukázku toho, co vše jsme udělali proto, abychom paní majitelce "úspěšně" prodali byt 3+1 v Hradci Králové.

Byt se před prodejem pronajímal, takže tomu jeho stav také bohužel odpovídal. Dostali jsme klíče a důvěru o paní majitelky a naším společným cílem bylo najít do dvou měsíců kupce a za co nejvyšší cenu. Když jsme si byt převzali, působil „ušmudlaně“, stěny byly špinavé, zárubně odřené, topení taktéž…. No tak jsme si představili, že když někdo vstoupí do takového bytu, že se rozhodně nikomu nemůže líbit…..

Jak připravujeme nemovitost na prodej
Markéta Vašatová 30. říjen 2020

Jak připravujeme nemovitost na prodej

V tomto článku bychom vám rádi přiblížili, jak pracujeme a co vše rádi uděláme pro kvalitní přípravu vaší nemovitosti na prodej.

Naším cílem je vaší nemovitost představit světu odpovědně a „v plné síle“.

Chceme se ve vašem zájmu podívat na Váš majetek zdravě a objektivně. Profesionální příprava nemovitosti na prodej je u nás standard. Víme, co a proč to děláme. Lokalitu nezměníme, ale umýt okna, opravit potřebné a pěkně nafotit, poskytnout půdorys a informace, to je už povinné. A nejen to. Stačí často pár věcí a dějí se změny.

Jak jsou chráněny peníze klientů v advokátní úschově?
Markéta Vašatová 24. březen 2019

Jak jsou chráněny peníze klientů v advokátní úschově?

Advokát musí plnit řadu povinností, které obnáší advokátní úschova. Tyto povinnosti vyplývají, jak ze Zákona o advokacii, tak ze stavovských předpisů. Advokátní úschovy jsou dohlíženy a kontrolovány Českou advokátní komorou. Úrovně ochrany klientů probíhají v několika rovinách:

Chcete bydlet na hezkém místě v Hradci Králové?
Markéta Vašatová 21. únor 2019

Chcete bydlet na hezkém místě v Hradci Králové?

Rádi bychom vám představili náš nový projekt VILA RESORT ROUDNIČKA, na kterém spolupracujeme se spřátelenou realitní kanceláří Svoboda & partneři a architekty z GEBAS atelier architects s.r.o.

Jedná se o rezidenční bydlení v novém uzavřeném rezortu Roudnička v Hradci Králové. Projekt byl již spuštěn.

Jak zafinancovat koupi družstevního bytu?
Markéta Vašatová 06. listopad 2018

Jak zafinancovat koupi družstevního bytu?

Pokud kupujeme družstevní byt, tak to znamená, že na nás je převeden družstevní podíl a s ním spojená členská práva a povinnosti. Nejste tedy vlastníky bytu, kteří jsou zapsaní do katastru nemovitostí.

Pro koupi je pro nás důležité, zda-li:

Nastane po 1. 10. 2018 hypotéční Armagedon?
Markéta Vašatová 17. září 2018

Nastane po 1. 10. 2018 hypotéční Armagedon?

Momentálně rozšiřujeme naši působnost i do Pardubického kraje. Máme radost z naší nové spolupráce s finančním odborníkem Pavlem Holomkem. Pavel je specialista na hypotéky a pojištění. Na naši žádost pro Vás sepsal tento článek s vysvětlením, co se bude dít hypotečním trhu po 1.10.2018. Pavle děkujeme za sdílení tvých zkušeností.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím