Chcete bydlet na hezkém místě v Hradci Králové?
Markéta Vašatová21. únor 2019

Chcete bydlet na hezkém místě v Hradci Králové?

Rádi bychom vám představili náš nový projekt VILA RESORT ROUDNIČKA, na kterém spolupracujeme se spřátelenou realitní kanceláří Svoboda & partneři a architekty z GEBAS atelier architects s.r.o.

Jedná se o rezidenční bydlení v novém uzavřeném rezortu Roudnička v Hradci Králové. Projekt byl již spuštěn.

Jak zafinancovat koupi družstevního bytu?
Markéta Vašatová06. listopad 2018

Jak zafinancovat koupi družstevního bytu?

Pokud kupujeme družstevní byt, tak to znamená, že na nás je převeden družstevní podíl a s ním spojená členská práva a povinnosti. Nejste tedy vlastníky bytu, kteří jsou zapsaní do katastru nemovitostí.

Pro koupi je pro nás důležité, zda-li:

Nastane po 1. 10. 2018 hypotéční Armagedon?
Markéta Vašatová17. září 2018

Nastane po 1. 10. 2018 hypotéční Armagedon?

Momentálně rozšiřujeme naši působnost i do Pardubického kraje. Máme radost z naší nové spolupráce s finančním odborníkem Pavlem Holomkem. Pavel je specialista na hypotéky a pojištění. Na naši žádost pro Vás sepsal tento článek s vysvětlením, co se bude dít hypotečním trhu po 1.10.2018. Pavle děkujeme za sdílení tvých zkušeností.

Jak zabezpečit byt a dům před odjezdem na dovolenou
Markéta Vašatová17. červenec 2018

Jak zabezpečit byt a dům před odjezdem na dovolenou

Prázdniny už jsou v plném proudu a téměř každý míří za rekreací někam pryč. Krom poloprázdných měst a hořících termínů v kancelářích to ovšem znamená i největší žně pro zloděje. Dle policejních statistik se v průběhu letních prázdnin počet vloupání do bytů a domů každoročně zvyšuje. Připravila jsem si proto takový krátký seznam pro všechny, kteří chtějí před odjezdem za odpočinkem svůj domov důkladně zabezpečit, a vyhnout se tak nepříjemnému překvapení po návratu.

Jaký je trh s půdou v České republice?
Markéta Vašatová08. březen 2018

Jaký je trh s půdou v České republice?

Často se stává, že se nám ve schránce objeví dopis, který nás vyzývá k opravdu „výhodnému“ prodeji půdy. Na trhu se totiž objevuje stále více spekulativních nezemědělských investorů, jenž se zabývají hromadnými odkupy půdy.

Jsou jejich nabídky skutečně tak „výhodné“?

Jak se pronajímají byty v Paříži. Vzali jsme si příklad.
Markéta Vašatová14. únor 2018

Jak se pronajímají byty v Paříži. Vzali jsme si příklad.

Nejsem zájezdový tip. Vždy když někde cestuji, chci poznat „pravý život“. A tak když jsme cestovali Paříží, dařily se nám postupně zjišťovat různé informace o bydlení. Musím tedy říct, že jsou lidé v Paříži o hodně skromnější „na metry“ než my.

Paříž patří s Londýnem k nejdražším evropským metropolím na bydlení. Tudíž např. spolubydlení s „cizími“ lidmi v bytě je časté, normální jsou také garsonky o velikost 18 m².

POZOR!!! Hlásí se daň z nemovitých věcí
Markéta Vašatová20. leden 2018

POZOR!!! Hlásí se daň z nemovitých věcí

Do konce ledna 2018 je potřeba podat daňové přiznání k dani z nemovitých věcí za rok 2018. Ano, podává se dopředu a je důležité, jak jste na tom byli se stavem nemovitostí k 1.1.2018.

Veškeré důležité informace najdete v našem videu.

10 let služeb pro Vás
Markéta Vašatová12. leden 2018

10 let služeb pro Vás

Vážení,

chtěli bychom se s Vámi podělit o velkou radost. Letos je to přesně 10 let, co jsme začali poskytovat naše služby.


S Vámi zažeháváme teplo domova, pomáháme investovat, přestavovat, inzerovat, právně ošetřovat, úředně zapisovat, vzdělávat… Jsme tu pro Vás v rámci celého procesu od myšlenky, až po obrázek na stěně. Vážíme si Vaší důvěry, a proto bychom Vám chtěli poděkovat!

Přijďte s námi oslavit tento významný mezník na výstavu obrazů. Těšíme se na Vás 4. února na vernisáži, která proběhne na Náplavce v Hradci Králové.Výstava potrvá do konce března.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím