2018 je mých 10 let v realitách
Markéta Vašatová09. duben 2018

2018 je mých 10 let v realitách

Tomáš Kučera, majitel vzdělávacího institutu Chytrý makléř, mě a dalších 8 makléřů, pozval do nahrávacího studia, abychom se s ostatními podělili o své začátky v podnikání a o to, jak teď pracujeme a jak se nám daří. 

Bylo mi ctí, být mezi pozvanými účastníky. Byla to velmi zajímavá zkušenost. Sešli jsem se makléři ze všech koutů naší republiky.

Jaký je trh s půdou v České republice?
Markéta Vašatová08. březen 2018

Jaký je trh s půdou v České republice?

Často se stává, že se nám ve schránce objeví dopis, který nás vyzývá k opravdu „výhodnému“ prodeji půdy. Na trhu se totiž objevuje stále více spekulativních nezemědělských investorů, jenž se zabývají hromadnými odkupy půdy.

Jsou jejich nabídky skutečně tak „výhodné“?

Jak se pronajímají byty v Paříži. Vzali jsme si příklad.
Markéta Vašatová14. únor 2018

Jak se pronajímají byty v Paříži. Vzali jsme si příklad.

Nejsem zájezdový tip. Vždy když někde cestuji, chci poznat „pravý život“. A tak když jsme cestovali Paříží, dařily se nám postupně zjišťovat různé informace o bydlení. Musím tedy říct, že jsou lidé v Paříži o hodně skromnější „na metry“ než my.

Paříž patří s Londýnem k nejdražším evropským metropolím na bydlení. Tudíž např. spolubydlení s „cizími“ lidmi v bytě je časté, normální jsou také garsonky o velikost 18 m².

POZOR!!! Hlásí se daň z nemovitých věcí
Markéta Vašatová20. leden 2018

POZOR!!! Hlásí se daň z nemovitých věcí

Do konce ledna 2018 je potřeba podat daňové přiznání k dani z nemovitých věcí za rok 2018. Ano, podává se dopředu a je důležité, jak jste na tom byli se stavem nemovitostí k 1.1.2018.

Veškeré důležité informace najdete v našem videu.

10 let služeb pro Vás
Markéta Vašatová12. leden 2018

10 let služeb pro Vás

Vážení,

chtěli bychom se s Vámi podělit o velkou radost. Letos je to přesně 10 let, co jsme začali poskytovat naše služby.


S Vámi zažeháváme teplo domova, pomáháme investovat, přestavovat, inzerovat, právně ošetřovat, úředně zapisovat, vzdělávat… Jsme tu pro Vás v rámci celého procesu od myšlenky, až po obrázek na stěně. Vážíme si Vaší důvěry, a proto bychom Vám chtěli poděkovat!

Přijďte s námi oslavit tento významný mezník na výstavu obrazů. Těšíme se na Vás 4. února na vernisáži, která proběhne na Náplavce v Hradci Králové.Výstava potrvá do konce března.

 

Velké díky Vám!
Markéta Vašatová12. prosinec 2017

Velké díky Vám!

Prosinec – měsíc (můžete si vybrat)  vděku (za povedené věci, nové zkušenosti, silné zážitky,…) nebo shonu (účetní uzávěrky, dodělávky restů, …)

My jsme si vybrali to první. Jsme rádi, že jste s námi a společně pomáháme zažehnout teplo domova a všechno okolo.

20 dnů na katastru než dostanete peníze
Markéta Vašatová29. říjen 2017

20 dnů na katastru než dostanete peníze

Podepsali jsme smlouvy, jak dál…?

Pokud použijeme advokátní úschovu, což doporučujeme všem, tak pokud složil kupující celou kupní cenu do advokátní úschovy. Můžeme zajít na katastrální úřad a požádat o převod vlastnictví.

 Jaké dokumenty potřebuje katastr?

  1. kupní smlouvu s ověřenými podpisy
  2. návrh na vklad podepsaný oběma stranami
  3. hotovost ve výši 1000,- Kč nebo kolek ve stejné výši
Ceny bytů stále rostou v Hradci Králové i v Praze
Markéta Vašatová01. říjen 2017

Ceny bytů stále rostou v Hradci Králové i v Praze

Od konce roku 2016 se ceny nemovitostí v Hradci Králové nápadně ale stále zvyšují. Vnímáme, že jsou opravdu vysoké, vyšší než byly na vrcholu v letech 2008 - 09. Dokonce rapidně rostou i v Hradci Králové ceny panelových bytů. Hlavně těch menší, kterých je nedostatek.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím