Reference od našich spokojených klientů

sylva jelínková

Vřelé díky patří panu Křemenákovi. Velice děkujeme, a těší nás, že jsme se mohli na jeho profesionální postup s důvěrou spolehnout. Přejeme Vám hodě dalších spokojených klientů.
05. 01. 2022

Antonin Popelka

Děkujeme za profesionální jednání a chování pana Křemenáka. Jsme velice spokojeni a přejeme celé realitní kanceláři vše nejlepší v roce 2022. Popelkovi
05. 01. 2022

RADEK VALENTA

Přesně takhle si můžete představit profesionální realitní kancelář, která má zkušenosti, k Tomu však a to je nejcennější , má touhu a chuť lidem opravdu pomáhat, takže získáte pocit, že jste ti nejdůležitější na světě a že se všechno dokonale povede. Skvělá, rychlá komunikace. Zařídí za Vás všechno na čem se dohodnete. Prodej rodné chalupy jsme nemohli svěřit do lepších rukou !!! R.Valenta , Praha
05. 01. 2022

Stana Blech

Děkuji paní Vašatové za profesionální přístup při prodeji nemovitosti.Dále chci poděkovat paní makléřce Obstové .Vše proběhlo rychle k naší spokojenosti.Doporučuji a děkuji.
03. 01. 2022

Archashop

Ráda bych poděkovala paní Vašatové za perfektní služby, za ochotu a vstřícnost. Všem mohu vřele doporučit.
17. 12. 2021

Lenka Vošmíková

Děkujeme paní Vašatové za spolupráci při koupi nemovitosti.Její přístup je profesionální a vše hladce proběhlo k naší spokojenosti.
06. 12. 2021

Alexalb 10

Perfektni sluzba, zàdné obtize nejsou neprekonatené !
05. 11. 2021

Kohoutk

Služby paní paní Vašatové mohu jen doporučit. Při koupi bytu proběhlo vše hladce a k naší naprosté spokojenosti.
05. 11. 2021

Caddy 09

Vše probíhalo dle domluvy, spokojenost, děkuji.
05. 11. 2021

Ivana Stejskalová

Měla jsem tu čest využít služeb pana Jaroslava Křemeňáka opakovaně, je to dle mého názoru profesionál v oboru. Při jednání je spolehlivý a na všechny strany win win. Což si myslím, že je značka ideál a pro mne příjemná zkušenost. Děkuji
05. 11. 2021

Libor Málek

velka spokojenost,pan makléř Jaroslav Křemenák se nadmíru věnoval prodeji nemovitosti.Velká spokojenost,mohu jen doporučit
15. 10. 2021

tomáš erber

Se službami paní Vašatové jsme byli maximálně spokojeni, a to nejen s jejím profesionálním přístupem, ale i její lidskou stránkou. Velice příjemné jednání a servis po celou dobu koupě nemovitosti. Spolupráci můžeme jenom doporučit.
14. 10. 2021

Luboš

Profesionální přístup realitní kanceláře a zejména paní Vašatové všem doporučuji:)
06. 10. 2021

Evadolezalkova 71

Služby firmy reality Vašatová mohu vřele doporučit. Realitní makléř pan Křemenák projevil při zprostředkování prodeje pozemku ochotu, milé jednání a poskytl cenné rady.
13. 09. 2021

Miluše Křečková

S realitní makléřkou paní Vašatovou jsme byli velmi spokojeni. Po celou dobu vyřizování prodeje nemovitosti jsme oceňovali profesionální přístup. Byli jsme mile překvapeni jejím přístupem k řešení celé transakce, milým chováním, velmi slušným vystupováním. Můžeme všem jen doporučit.
01. 09. 2021

Krejcik Jindrich

Velká spokojenost a velice profesionální přístup pana Křemenáka v zastupování při prodeji. Pana Křemenáka a firmu reality Vašatová mohu všem doporučit - rychlost, odbornost, profesionalita.
31. 08. 2021

M Gejza

Realitní makléřka paní Vašatová je naprostý profesionál v oboru, s velmi lidským přístupem. Má obchodního ducha a spoustu kreativních nápadů na vylepšení prodejního procesu. Se vším ráda poradí, a komunikace s ní je na jedničku. Vřele doporučuji využít její služby, vážně se v oboru vyzná a vše vždy šlo dle předem nastaveného plánu akce Kulový blesk. Sám jsem služby využil u prodeje i koupě nemovitosti, a znovu se na paní Vašatovou rád obrátím. Martin K
25. 08. 2021

Zuzana Sehnoutková

Opakovaně využívám tuto realitní kancelář, protože jejich služby jsou vysoce bezkonkurenční. Doporučuji na 100%, profesionální a vlídný přístup. Opět v budoucnu využiji.
16. 08. 2021

Irena Komarkova

Tuto realitní kancelář mohu velice ráda doporučit. Profesionální, korektní, příjemné a spolehlivé jednání. Vše fungovalo dle dohody. Děkuji za perfektní spolupráci.
16. 08. 2021

Ondřej Michl

Od začátku jednání o správě bytu mi vždy vyšli k mé spokojenosti. Konečně nájemníci začali platit. Já se s nájemníky nemohl domluvit, pořád si jen stěžovali, že nemají peníze, ať jim dám splátkový kalendář atd. Konečně jsem po roce, kdy neplatili, doslat dva nájmy za 05 a 06/2021. Realitka zařídila, že od 07/2021 mi dlužné nájemné budou platit spolu s měsíčním nájmem. Mám to bez starostí s jednáním s nájemníky.
06. 08. 2021

Jan Podaný

Realtní kancelář mohu vřele doporučit. Na jaře letošního roku jsem hledal realtní kancelář, která by mi pomohla s pronájmem mého domu. K mému překvapení byl dům do týdne pronajat s kompletním servisem od realitní kanceláře. Velký dík patří Jaroslavu Křemenákovi, který vše vyřizoval. Mohu jen doporučit.
02. 08. 2021

Teresanemcova 46

Realitní kancelář vřele doporučujeme. Se vším co jsme si nevěděli rady, vždy pomohli a především realitní makléř pan Křemenák vždy dokázal s ochotou pomoci
27. 07. 2021

APT REAL s.r.o.

Tuto realitní kancelář vřele doporučujeme. Profesionální, korektní, příjemné a milé jednání, a to jak paní Vašatové, tak pana Havlíčka, a též jejich velice schopného a pracovitého realitního makléře pana Křemenáka. Přesně takhle by měla fungovat realitní kancelář. Děkujeme!
20. 07. 2021

Ivetaparkanova

MUDr. Iveta Parkanová Poděkování RK jmenovitě J. Kremenákovi ,který nám již podruhé rychle a úspěšně realizoval poměrně složitý prodej realit.Pan Kremenák zapůsobil jako velmi schopný makléř s citlivým a korektním jednáním, který dovede i v této době úspěšně realizovat prodej .
08. 07. 2021

Jolanabenko

Tuto realitku vřele doporucuji. Kvalitni spoluprace, spolehlivost. Velice chvalim pana Jaroslava Kremenaka, ktery je opravdu profesional. Jeste jednou velke diky za spolupraci.
29. 06. 2021

Hanico

Pokud hledáte profesionální a lidský přístup při pronájmu vaší nemovitosti vřele doporučuji realitní kancelář reality Vašatová, s.r.o. Pronajímali jsme byt 2+1 a na internetu našli tuto realitní kancelář. Obrátili jsme se se svým požadavkem pronájmu na pana Jaroslava Křemenáka. Spolupráce s ním byla skvělá. Poradil nám se všemi nejasnostmi, navrhl různé varianty řešení jednotlivých problémů a nechal na nás, jak se nakonec rozhodneme. Tak si představuji práci profesionála! Díky.
23. 06. 2021

Miroslav Hofman

Realitní kancelář Markéty Vašatové je nejlepší volbou pro prodej nemovitosti. Moje rodina využila služeb Markéty Vašatové již dvakrát k plné naši spokojenosti. Realitní kancelář Markéty Vašatové vřele doporučuji každému komu záleží na profesionálním a lidském přístupu a těm co nechtějí padnout na lep podvodníkům.
17. 06. 2021

Zmeskal Tomas

Naše společnost dlouhodobě s realitní kanceláří spolupracuje. Paní Vašatová je komunikativní, spolehlivá a férová. Spolupráci s reality Vašatová, s.r.o. mohu všem doporučit.
17. 06. 2021

L Hammerle

Mohu vŕele doporucit . Vśe perfektné zaridily. Vice neź jsem si pŕedstavoval a za to klobouk dolu.
16. 06. 2021

Milan Machek

S prací paní Vašatové a paní Obstové při pronájmu bytu jsem velice spokojen. Oceňuji rychlé a profesionální jednání. Všechny podklady pro pronájem a správu jsou perfektně připravené. Můžu jen doporučit.
01. 06. 2021

Renata Langovaa

S realitní kanceláří jsem moc spokojená, konkrétně pan Křemeňák, příjemná spolupráce a super přístup,děkuji
28. 05. 2021

A Doksanska

Pokud hledáte profesionální a lidský přístup při prodeji vaší nemovitosti doporučuji paní Vašatovou. Děkuji za vše a přeji jen to nejlepší.
18. 05. 2021

Jitka Machačová

S prací realitní kanceláře jsem velice spokojená. Paní inženýrka Obstová má profesionální a lidský přístup v jednání.
18. 05. 2021

Karel Dostálek

Super jednání Můžu jen ,,,Doporučit Karel Dostálek Hodinový manžel
16. 05. 2021

Martin Kalous 6

Moc děkujeme jste skvělá realitní kancelář a specielně patří dík pánovi Křemeňákovi ,již po druhé nám pomohl v rodině sehnat slušné nájemce na byt a na skladovací prostory (pronájem garáže) .
04. 05. 2021

Pavel Kubant

Realitní kancelář jedině DOPORUČUJI. Jednal jsem už mnohokrát s panem Jaroslavem Křemenákem a byl mi pokaždé ve všem nápomocný. Je spolehlivý, slušný, dochvilný, empatický, připravený na jednání a vždy se snaží, aby byly obě strany spokojené - jak kupující a prodávající nebo pronajímatel a nájemce apod. Kdykoliv se na pana Křemenáka obrátíte, tak poradí, pomůže. Moc děkuji.
12. 04. 2021

Lesenk

Reality vřele doporučuji, skvělé jednání .Paní Vašatová je velice příjemná a profesionální. Moc děkuji za nový začátek Lenka Kuchtová
07. 04. 2021

vladka horakova

Děkujeme paní Zlatě Obstové za realizaci prodeje pozemků. Její přístup byl vysoce profesionální a velmi vstřÍcný a lidský. Vše bylo z její strany vždy pečlivě připraveno. Vzájemná komunikace byla příjemná. Vladimíra Horáková
07. 04. 2021

Vlasta Šejvlová

Chtěli bychom poděkovat paní Markétě Vašatové za skvěle odvedenou práci při prodeji naší nemovitosti. Profesionálním přístupem, nápady a zkušenostmi nám pomohla prodat nemovitost tomu správnému zájemci. Postarala se o všechny detaily, abychom byli spokojeni my jako prodávající i strana kupující. V případě dalšího prodeje, nákupu nebo pronájmu nemovitosti se na paní Vašatovou určitě obrátíme znovu. Skvělý přístup! Moc děkujeme.
20. 03. 2021

Jiří Holan

Na konci r.2020 jsme začali s úvahou o podej bytu. Vybírali jsme z několika kandidátů RK. Během 14 dní padla volba na RK Vašatová s.r.o. Realizace se ujala přímo paní Vašatová a velmi brzy se ukázalo, že naše volba byla správná. Velmi profesionální s lidským přístupem k oběma stranám. Byla vstřícná, korektní, při prohlídkách vždy perfektně připravená . Příjemné jednání, ale obchodně nekompromisní. V polovině března byl prodej definitivně uzavřen. Můžeme jen a jen doporučit.
18. 03. 2021

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím