Reference od našich spokojených klientů

PŮJČ SI DODÁVKU

Chtěli bychom nejen touto cestou poděkovat společnosti reality VAŠATOVÁ s.r.o. a speciálně přímo paní Vašatové za naprosto bezchybný průběh koupě našeho vysněného pozemku. Od prvního telefonátu vše probíhalo naprosto perfektně, přirozeně a hlavně přesně tak jak bylo řečeno. I přes některé překážky, které nám kladla banka a úřady se paní Vašatové vše podařilo vyřešit k naší spokojenosti a proto mohu a také budu reality VAŠATOVÁ doporučovat "všema deseti". Ještě jednou děkujeme a věřím, že to nebylo naposledy co jsme Vaše služby využili. S pozdravem Adam Valter
23. 05. 2023

Jan Jurík

S touto realitní kanceláří jsem spolupracoval poprvé. Ochotný a přátelský přístup, profesionální průběh během vyřízení všech podkladů, skvělá komunikace. Prostě celková spokojenost s jednáním i celým průběhem.
07. 05. 2023

Pavel Vojtek

Velmi rychlý prodej nemovitosti, super jednání. Všem reality VAŠATOVÁ, s.r.o. doporučuji.
08. 05. 2023

Marketulah

Skvělé jednání, naprostá profesionalita, perfektní flexibilita s jakýmkoliv problémem. A především vstřícnost a ochota mne mile překvapila. Mohu vřele doporučit.
06. 05. 2023

HTS VKP

Děkujeme za úspěšný prodej naši nemovitosti a příjemný profesionální průběh při prodeji. Přejeme hodně úspěchu. Brandejsovi
26. 04. 2023

Kosmaruska

Velká spokojenost.Markéta Vašatová je 100% profesionál s lidským přístupem. Obrátili jsme se na ní již po druhé.Není lehké prodat dům po rodičích,a pozemky.Jsme ve vyšším věku s vážnýni nemocemi.Vše za nás zařídila,a to velmi ohleduplně.Moc děkujeme Markéto.
05. 05. 2023

Ivan Horňák

Markéta je absolutní profesionál s poctivým přístupem k realitnímu řemeslu. Skvěle pečuje o své klienty a své zkušenosti je ochotna sdílet i s kolegy v oboru. Svým přístupem přispívá ke kultivaci realitního trhu. S úctou a pokorou moc děkuji, Markéto :-) Ivan Horňák
14. 03. 2023

Ladislav Kubelka

S touto realitní kanceláří jsme spolupracovali poprvé a určitě se na ní obrátíme i do budoucna. Jsme rádi za velmi dobrou spolupráci s panem Křemenákem a jeho profesionální přístup. Celkově jsme byli velmi spokojení.
20. 04. 2023

Aklipsnaj

Spokojenost ,velká důslednost ,slušné jednáni vysoká profesionalita . Vřele doporučuji.
27. 03. 2023

Jindřich Přívratský

Paní Vašatová, děkujeme za spolupráci, byla jednoduše "SKVĚLÁ".
21. 03. 2023

Hrouzkova Adela

Pana Křemenáka mohu vřele doporučit. Je to skutečně člověk na svém místě, má profesionální a vstřícný přístup. Děkuji mnohokrát za zprostředkování pronájmu krásného bytu.
20. 03. 2023

Nikola Runštuková

Perfektní spolupráce. Paní Vašatová je opravdu člověk na svém místě, profesionální jednání, znalosti, vstřícný přístup a ochota. Celý proces koupě bytu byl naprosto bez chyby, mohu vřele doporučit a ještě jednou děkuji.
07. 03. 2023

Pipa 91

Kdyby šlo dát hvězdiček 10 tak je dám paní Vašatová super jednání profesionální chování a vše rychle zařízeno děkujeme za krásné bydlení :)
04. 03. 2023

Petra Pěchoučková

Pan Křemenák byl vždy na každou schůzku velmi dobře připraven. Věděl, co je potřeba v každé situaci posoudit. Byl velmi profesionální ke klientům, ochoten přispět s radou nebo pomocí. Byla jsem velmi spokojena. Petra Pačesná
24. 02. 2023

Ivo Muška

Služby realitní kanceláře využíváme již několik let za účelem zprostředkování pronájmu bytů a jsme moc spokojeni. Oceňujeme rychlost, komunikaci, férové jednání.
03. 05. 2022

Jirka Šimek

Oceňuji profesionální přistup s kvalitní klientskou péčí - konkrétně vyzdvihuji osobní jednání s panem Křemenákem.
15. 02. 2023

Jiří Doležal

Využili jsme služby realitní kanceláře Vašatová s.r.o., kterou zastupoval pan Křemenák. Oceňujeme jeho profesionální přístup a ochotu. Jejich služby mohu doporučit všem.
11. 02. 2023

Radana Zubata

Se službami realitní kanceláře jsme byli maximálně spokojeni a oceňujeme flexibilní přístup a vstřícné jednání. Jan Zubatý
18. 01. 2023

Kolarikpet

Jsem s realitkou paní Vašatové spokojený. Vyšli mě vstříc ve všem. Doporučuji. Mají skvělé jednání.
09. 01. 2023

Tom Netík

Prodej bytu 1+1 v Hradci Králové. Vše naprosto perfektní! Absolutně profesionální služba s nesmírně milým a vstřícným přístupem paní Vašatové. Moc děkuji!
16. 01. 2023

Ondra Karásek napsal

31. 05. 2023

Štěpán Svoboda

Profesionální a férové jednání pana Křemenáka a navíc přátelský a proaktivní přístup. Děkujeme a doporučujeme.
05. 01. 2023

KamDeBe

Super zkušenost při prodeji mého bytu přes realitní kancelář Vašatová Havlíček. Top servis, skvělá komunikace, sympatický tým. Rozhodně doporučuji jak pro prodej tak i pro koupi. 100% spokojenost. Mnohokrát děkuji.
05. 01. 2023

Jiřina napsal

16. 05. 2023

Appneu

Výborná spolupráce.
21. 11. 2022

Lenka Smolikova

Paní Zlata Obstová odvedla velice pečlivě svou práci, když jsme pronajímali byt v HK. Velmi zdvořilé a profesionální jednání a udělala pro nás více nežli musela. Děkujeme.
11. 04. 2023

Krejsa Tomas 8

Výborná spolupráce. Všechno proběhlo dle mých představ.
03. 11. 2022

Eliška Maršálková

Chtěli bychom touto formou vyjádřit spokojenost s realitními službami této kanceláře, a především s prací pana Jaroslava Křemenáka, při koupi nemovitosti. Jednání s panem Křemenákem bylo vždy velice solidní a dle dohody. Pokud bylo třeba něco vyřešit, pokud jsme měli jiné než běžné požadavky, vždy komunikoval velice ochotně a se snahou o bezproblémový průběh. Celá koupě proběhla bez zbytečného zdržování, bez nucení do nečeho co bychom nechtěli. Velice příjemná a seriózní komunikace. Doporučujeme!
09. 03. 2023

TOMÁŠ FILIP napsal

03. 05. 2022

Dvořák

Reality Vašatová mohu jen doporučit. Potřeboval jsem sehnat podnájemníky do bytu, tak jsem oslovil paní Hýskovou z Reality Vašatová. Pomohla mi sehnat podnájemníky, zajistila všechny potřebné dokumenty, sepsala smlouvu. Moc děkuji Budu se těšit na další spolupráci Martin
28. 09. 2022

janicka kvapilova

I já děkuji panu Křemenákovi za strašně skvělé jednání vše tak jak to má být na všem jsme se dohodli jako lidé i jsme se zasmáli. Moc díky
15. 09. 2022

Šárka Mehaj napsal

05. 02. 2023

vera prusova

Profesionální přístup paní makléřky, výborná komunikace a informovanost o průběhu prodeje nemovitosti. Výborný servis při zpracovávání všech podkladů pro prodej. Tímto děkuji paní makléřce i celé realitní kanceláři za jejich práci a vřele všem doporučuji jejich služby. Děkuji.
06. 09. 2022

Maka 9

Profesionální a hlavně lidský přístup. Vše probíhalo podle dohody. Doporučuji!
05. 09. 2022

Martin Henych

S paní Vašatovou máme tu nejlepší zkušenost. Je ochotná, pracuje velmi profesionálně a prodala náš byt za výhodnou cenu. Oceňuji hlavně, že k prodeji nemovitostí využívá moderní nástroje jako homestaging, virtuální prohlídku, půdorys s kótami a marketingové kampaně.
21. 08. 2022

Břetislav Malý

Profesionalita, ochota, spolupráce, příjemné vystupování, jednoduchá domluva. Vřele doporučuji.
18. 08. 2022

Martina Tomanová

Profesionální služby, ochota, bezproblémová spolupráce. Doporučuji a děkuji
18. 08. 2022

Michal Kubelka

Pan Křemenák, má velmi profesionální vystupování, je to velmi sympatický a usměvavý člověk a je radost s ním spolupracovat. Kdykoliv jsme potřebovali s něčím poradit, vždy zvedl telefon a ochotně nám vše vysvětlil. Byli jsme s ním velmi spokojeni a všem bychom ho jako realitního makléře doporučili.
31. 07. 2022

Marketkasvobo 2

Dobrý den,byli jsme velmi spokojení s panem Křemenákem. Příjemné a milé vystupování a spousta dobrých rad ohledně bydlení. Moc děkujeme. Vaši realitní kancelář a pana Křemenáka moc ráda doporučím lidem co také hledají bydlení. Díky, hezký den vám přeji.
29. 07. 2022

Krausová

Služby realitní kanceláře využívám jako pronajímatel opakovaně. Její služby doporučuji a panu Křeměňákovi děkuji za spolupráci. Když se nám uvolnil byt koncem května 2022, neváhala jsem a opět jsem využila služeb této realitní kanceláře. V době, kdy se tam malovalo, si všechno připravili a byt byl obratem pronajat prověřené nájemnici. Odvedli profesionální práci a panu Křemenákovi děkuji. Krausová
29. 06. 2022

Tana Camel

Paní Vašatovou jsem kontaktoval, protože jsem věděl, že v budoucnu budu prodávat dům. Našel jsem si ji na internetu dle skvělých referencí a ty jsou opravdu oprávněné. Po celou dobu prodeje mi byla oporou. Díky tomu, že jsem zdaleka za mě řešila spoustu věcí, které se jí jako makléřky ani netýkaly, ale aby mi ušetřila čas, tak je pro mě udělala. Paní Vašatová je vskutku poctivá makléřka, jejíž cílem je být tu pro klienta, to jsem mohl pocítit na vlastní kůži. Nemovitost prodala ze velmi dobrou cenu, našla perfektní kupující a provázela nás všechny celým procesem tak, že jsme všemu rozuměli. Jsem rád, že jsem jí poznal. Všem vřele doporučuji tuto mladou sympatickou dámu, vždy usměvavou, upřímnou a pomáhající
21. 07. 2022

Luc Bartos

Doporucuju! Profesionalni, ferovy a zaroven lidsky pristup. Velka spokojenost.
20. 07. 2022

Nekvapilaci napsal

11. 12. 2022

Jana Rubáčková

Služby realitní kanceláře Vašatová Havlíček můžu vřele doporučit. Po celou dobu jsme jednali s paní Vašatovou. Je to dokonalá dáma, vždy milá, vstřícná, usměvavá, profesionální, ochotná cokoli a okamžitě řešit. Nic nebyl problém, vždy nám ve všem vyhověla a snažila se, aby vše proběhlo hladce. Pečlivá a profesionální průvodkyně všemi kroky nákupu a prodeje nemovitostí. Oceňuji její upřímnost, spolehlivost a odborné znalosti. Velká spokojenost. Moc děkujeme za vše. Rubáčkovi
13. 07. 2022

Konirova M

Velké díky p.Kremenaci za příjemné jednání ohledně prodeje nemovitostí,byla jsem velice spokojená ,a vřele ho všem doporučuji.p.Konirova M.
11. 07. 2022

Zidkovamarcela

Naprosto profesionální přístup, skvělá spolupráce. Doporučuji.
28. 11. 2022

Bubenicek David

Naprostá spokojenost - profesionální přístup, rychlé jednání a navíc milý a vlídný projev. Děkujeme, pane Křemenáku.
01. 07. 2022

Ivo Krsek

Vstřícnost, ochota, spolehlivost. Pečlivý průvodce všemi kroky náročného procesu. Promptní nabídka řešení nečekaných situací. Zkrátka vysvědčení se samými jedničkami pro paní Markétu Vašatovou a její tým.
30. 06. 2022

Zuzana Rasinova

Realitní kancelář velmi doporučuji. Prodej nemovitosti nebyl vůbec jednoduchý - jednak probíhal na dálku, vlastnické záležitosti nebyly dořešeny a také byl v průběhu zjištěn nesoulad s katastrem. Vše ale díky paní Vašatové nakonec proběhlo zdárně. Na prodej jsem nespěchala, probíhal skoro dva roky, ale stálo za to si počkat. Oceňuji především rychlou a ochotnou komunikaci a velkou vstřícnost. Zuzana R.
28. 06. 2022

Hana Kuntová

Reality Vašatová mohu jen doporučit,dokonalá spolupráce,rychlé jednání,profesionální přístup.S touto realitní kanceláři už mám druhou zkušenost a opět velká spokojenost.Kuntová
14. 06. 2022

Pavlina Horalkova 1

Děkuji za profesionální a rychlé vyřízení prodeje bytu zvlášť panu Křemenáči za příjemné a profesiální vystupování100% spokojenost
11. 06. 2022

Marek Budinský napsal

03. 11. 2022

Earluv Seznam napsal

30. 10. 2022

Natalie Tamasova napsal

29. 08. 2022

Radek Svoboda napsal

27. 08. 2022

Martin Pelda napsal

17. 12. 2022

Irena Zittová napsal

19. 07. 2022

0841 E

Využila jsem služby realitní kanceláře opakovaně v souvislosti s pronájmem bytu. S jejich přístupem jsem opět maximálně spokojená. Veškeré záležitosti vyřídili profesionálně a dle mých představ, s jinou realitní kanceláří bych nespolupracovala.
23. 02. 2022

81 Katrina 81

zas a opět jsem byla víc než spokojená, jinou realitní kancelář vyhledávat nebudu, pokud budu zas služby potřebovat. Jste jednička na trhu
24. 01. 2022

Hanicka Muzikova

Můžeme všem DOPORUČIT služby realitní kanceláře, které jsme využili při hledání nového bydlení. Skvělá komunikace, ochota a spolupráce. Osobní přístup je už třešnička na dortu. Děkujeme a přejeme spousty spokojených klientů.
23. 01. 2022

Vítězslava Tučková

Na paní Markétu Vašatovou a její tým jsem se obrátila v době, kdy jsem prožívala životní krizi. Díky profesionalitě, empatii a laskavosti paní Vašatové jsem vše nejen zvládla, ale vrátila se mi i chuť do života. Proto její tým doporučuji všem, kteří potřebují s nemovitostí nejen poradit, ale i opravdu pomoci.
22. 01. 2022

Antonin Popelka

Děkujeme za profesionální jednání a chování pana Křemenáka. Jsme velice spokojeni a přejeme celé realitní kanceláři vše nejlepší v roce 2022. Popelkovi
05. 01. 2022

RADEK VALENTA

Přesně takhle si můžete představit profesionální realitní kancelář, která má zkušenosti, k Tomu však a to je nejcennější , má touhu a chuť lidem opravdu pomáhat, takže získáte pocit, že jste ti nejdůležitější na světě a že se všechno dokonale povede. Skvělá, rychlá komunikace. Zařídí za Vás všechno na čem se dohodnete. Prodej rodné chalupy jsme nemohli svěřit do lepších rukou !!! R.Valenta , Praha
05. 01. 2022

Lenka Vošmíková

Děkujeme paní Vašatové za spolupráci při koupi nemovitosti.Její přístup je profesionální a vše hladce proběhlo k naší spokojenosti.
06. 12. 2021

Archashop

Ráda bych poděkovala paní Vašatové za perfektní služby, za ochotu a vstřícnost. Všem mohu vřele doporučit.
17. 12. 2021

Michal Horák

Rychlé vyřízení, komunikace, vše jak má být.
07. 04. 2022

Alexalb 10

Perfektni sluzba, zàdné obtize nejsou neprekonatené !
05. 11. 2021

Caddy 09

Vše probíhalo dle domluvy, spokojenost, děkuji.
05. 11. 2021

Ivana Stejskalová

Měla jsem tu čest využít služeb pana Jaroslava Křemeňáka opakovaně, je to dle mého názoru profesionál v oboru. Při jednání je spolehlivý a na všechny strany win win. Což si myslím, že je značka ideál a pro mne příjemná zkušenost. Děkuji
05. 11. 2021

bubu černoušek napsal

17. 08. 2022

tomáš erber

Se službami paní Vašatové jsme byli maximálně spokojeni, a to nejen s jejím profesionálním přístupem, ale i její lidskou stránkou. Velice příjemné jednání a servis po celou dobu koupě nemovitosti. Spolupráci můžeme jenom doporučit.
14. 10. 2021

Luboš

Profesionální přístup realitní kanceláře a zejména paní Vašatové všem doporučuji:)
06. 10. 2021

122 Martin

Spolupráce s kanceláří byla výborná. Ne jen úspěšnost prodeje, ale i jasná domluva a vstřícné jednání potěšilo. Děkuji . MV
24. 02. 2022

Miluše Křečková

S realitní makléřkou paní Vašatovou jsme byli velmi spokojeni. Po celou dobu vyřizování prodeje nemovitosti jsme oceňovali profesionální přístup. Byli jsme mile překvapeni jejím přístupem k řešení celé transakce, milým chováním, velmi slušným vystupováním. Můžeme všem jen doporučit.
01. 09. 2021

Evadolezalkova 71

Služby firmy reality Vašatová mohu vřele doporučit. Realitní makléř pan Křemenák projevil při zprostředkování prodeje pozemku ochotu, milé jednání a poskytl cenné rady.
13. 09. 2021

Krejcik Jindrich

Velká spokojenost a velice profesionální přístup pana Křemenáka v zastupování při prodeji. Pana Křemenáka a firmu reality Vašatová mohu všem doporučit - rychlost, odbornost, profesionalita.
31. 08. 2021

Jan Vágner napsal

04. 01. 2022

Zuzana Sehnoutková

Opakovaně využívám tuto realitní kancelář, protože jejich služby jsou vysoce bezkonkurenční. Doporučuji na 100%, profesionální a vlídný přístup. Opět v budoucnu využiji.
16. 08. 2021

Irena Komarkova

Tuto realitní kancelář mohu velice ráda doporučit. Profesionální, korektní, příjemné a spolehlivé jednání. Vše fungovalo dle dohody. Děkuji za perfektní spolupráci.
16. 08. 2021

sylva jelínková

Vřelé díky patří panu Křemenákovi. Velice děkujeme, a těší nás, že jsme se mohli na jeho profesionální postup s důvěrou spolehnout. Přejeme Vám hodě dalších spokojených klientů.
05. 01. 2022

Stana Blech

Děkuji paní Vašatové za profesionální přístup při prodeji nemovitosti.Dále chci poděkovat paní makléřce Obstové .Vše proběhlo rychle k naší spokojenosti.Doporučuji a děkuji.
03. 01. 2022

Jan Podaný

Realtní kancelář mohu vřele doporučit. Na jaře letošního roku jsem hledal realtní kancelář, která by mi pomohla s pronájmem mého domu. K mému překvapení byl dům do týdne pronajat s kompletním servisem od realitní kanceláře. Velký dík patří Jaroslavu Křemenákovi, který vše vyřizoval. Mohu jen doporučit.
02. 08. 2021

Teresanemcova 46

Realitní kancelář vřele doporučujeme. Se vším co jsme si nevěděli rady, vždy pomohli a především realitní makléř pan Křemenák vždy dokázal s ochotou pomoci
27. 07. 2021

Martin Kalous

Moc děkujeme jste skvělá realitní kancelář a specielně patří dík pánovi Křemeňákovi ,již po druhé nám pomohl v rodině sehnat slušné nájemce na byt a na skladovací prostory (pronájem garáže) .
04. 05. 2021

APT REAL s.r.o.

Tuto realitní kancelář vřele doporučujeme. Profesionální, korektní, příjemné a milé jednání, a to jak paní Vašatové, tak pana Havlíčka, a též jejich velice schopného a pracovitého realitního makléře pana Křemenáka. Přesně takhle by měla fungovat realitní kancelář. Děkujeme!
20. 07. 2021

Jíťo napsal

13. 11. 2021

Jolanabenko

Tuto realitku vřele doporucuji. Kvalitni spoluprace, spolehlivost. Velice chvalim pana Jaroslava Kremenaka, ktery je opravdu profesional. Jeste jednou velke diky za spolupraci.
29. 06. 2021

Zmeskal Tomas

Naše společnost dlouhodobě s realitní kanceláří spolupracuje. Paní Vašatová je komunikativní, spolehlivá a férová. Spolupráci s reality Vašatová, s.r.o. mohu všem doporučit.
17. 06. 2021

L Hammerle

Mohu vŕele doporucit . Vśe perfektné zaridily. Vice neź jsem si pŕedstavoval a za to klobouk dolu.
16. 06. 2021

Kohoutk

Služby paní paní Vašatové mohu jen doporučit. Při koupi bytu proběhlo vše hladce a k naší naprosté spokojenosti.
05. 11. 2021

Milan Machek

S prací paní Vašatové a paní Obstové při pronájmu bytu jsem velice spokojen. Oceňuji rychlé a profesionální jednání. Všechny podklady pro pronájem a správu jsou perfektně připravené. Můžu jen doporučit.
01. 06. 2021

Karel Dostálek

Super jednání Můžu jen ,,,Doporučit Karel Dostálek Hodinový manžel
16. 05. 2021

Upravy Interieru napsal

03. 03. 2022

Ondřej Michl

Od začátku jednání o správě bytu mi vždy vyšli k mé spokojenosti. Konečně nájemníci začali platit. Já se s nájemníky nemohl domluvit, pořád si jen stěžovali, že nemají peníze, ať jim dám splátkový kalendář atd. Konečně jsem po roce, kdy neplatili, doslat dva nájmy za 05 a 06/2021. Realitka zařídila, že od 07/2021 mi dlužné nájemné budou platit spolu s měsíčním nájmem. Mám to bez starostí s jednáním s nájemníky.
06. 08. 2021

Libor Málek

velka spokojenost,pan makléř Jaroslav Křemenák se nadmíru věnoval prodeji nemovitosti.Velká spokojenost,mohu jen doporučit
15. 10. 2021

A Doksanska

Pokud hledáte profesionální a lidský přístup při prodeji vaší nemovitosti doporučuji paní Vašatovou. Děkuji za vše a přeji jen to nejlepší.
18. 05. 2021

Jitka Machačová

S prací realitní kanceláře jsem velice spokojená. Paní inženýrka Obstová má profesionální a lidský přístup v jednání.
18. 05. 2021

jarmila herodesová napsal

28. 09. 2021

Pavel Kubant

Realitní kancelář jedině DOPORUČUJI. Jednal jsem už mnohokrát s panem Jaroslavem Křemenákem a byl mi pokaždé ve všem nápomocný. Je spolehlivý, slušný, dochvilný, empatický, připravený na jednání a vždy se snaží, aby byly obě strany spokojené - jak kupující a prodávající nebo pronajímatel a nájemce apod. Kdykoliv se na pana Křemenáka obrátíte, tak poradí, pomůže. Moc děkuji.
12. 04. 2021

Jiří Holan

Na konci r.2020 jsme začali s úvahou o podej bytu. Vybírali jsme z několika kandidátů RK. Během 14 dní padla volba na RK Vašatová s.r.o. Realizace se ujala přímo paní Vašatová a velmi brzy se ukázalo, že naše volba byla správná. Velmi profesionální s lidským přístupem k oběma stranám. Byla vstřícná, korektní, při prohlídkách vždy perfektně připravená . Příjemné jednání, ale obchodně nekompromisní. V polovině března byl prodej definitivně uzavřen. Můžeme jen a jen doporučit.
18. 03. 2021
}