Reference od našich spokojených klientů

Ivan Horňák

Velmi dobrá zkušenost - poctivé realitní řemeslo, vstřicnost, vlídnost, empatie. Vřele doporučuji.
15. 06. 2023

Ilona Beránková

Úžasná zákaznická zkušenost. Požádala jsem o pomoc s pronájmem bytu konkrétně pana Křemenáka. Vše se povedlo dotáhnout do zdárneho konce v rekordním čase s precizní smlouvou. Obdiv zejména jeho time-managementu, profesionalitě, obchodní intuici, lidskosti a poctivosti. Děkuji za ten zážitek a určitě doporučuji!!!
28. 04. 2024

Petra Kučerová

S panem Jaroslavem Křemeňákem jsem byla naprosto spokojena. Slušné, transparentní jednání, rychlost a důslednost provázelo celou koupi nemovitosti. Příjemná spolupráce, mohu svědomitě doporučit.
11. 03. 2024

Pavel Kubant

Realitní kancelář jedině DOPORUČUJI. Jednal jsem už mnohokrát s panem Jaroslavem Křemenákem a byl mi pokaždé ve všem nápomocný. Je spolehlivý, slušný, dochvilný, empatický, připravený na jednání a vždy se snaží, aby byly obě strany spokojené - jak kupující a prodávající nebo pronajímatel a nájemce apod. Kdykoliv se na pana Křemenáka obrátíte, tak poradí, pomůže. Moc děkuji a těším se na další spolupráci!
23. 02. 2024

Pavlinalina 88

Máme osobní zkušenost s makléřem panem Křemenákem. Je to velký profesionál, milý, sympaťák, empatický, na nic si nehraje, jedná na rovinu. Je vidět že ho práce baví a pro lidi by udělal první poslední. Byli jsme velice spokojeni jako nájemci a přišlo nam že majitelé bytu také. Doporučujeme. Pavla a Michal
07. 03. 2024

Ondřej Častvaj

Profesionální práce s přátelským nádechem. Doporučuji.
29. 02. 2024

Stáňa Řebíčková

Prodali jsme přes realitní kancelář pozemek.Paní makléřka byla ochotná a profesionální . Vše proběhlo naprosto v pořádku. Doporučuji.
06. 01. 2024

Petra Vágnerová

Je tu jedna věc, která nás s manželem moc mrzí a ještě dlouho mrzet bude. Je to právě ten fakt, že nemáme víc nemovitostí, které bychom chtěli prodat nebo pronajímat. Měli jsme tu možnost, i když to spíše vnímáme jako „zázrak“, setkat se s lidmi, kteří pro všechny zúčastněné chtějí nejvyšší spokojenost, která se v jejich podání skládá z velké profesionality a lidského přístupu. Popravdě nevím, kdy jsme se v takové péči naposledy ocitli… Petra a Jirka Vágnerovi z Hradce Králové
07. 02. 2024

Jan Bohdanecký

Celý proces nákupu nemovitosti proběhl v naprostém pořádku, vše nám bylo řádně vysvětleno, konkrétní dotazy ihned řešeny. Vřele doporučuji.
31. 01. 2024

jiri zahradnik

Rychlé a profesionální jednání. Naprostá spokojenost s prací realitní makléřky při zajištění pronájmu.
16. 05. 2024

Lucie Chmelíková

Ze spolupráce mám obrovskou radost. Jsem ráda, že je na trhu ještě společnost, která dělá svou práci opravdu poctivě. Úžasný, milý, vstřícný přístup makléřky paní Karly Hýskové, která byla k dispozici i o víkendech, je nepřekonatelný. Poskytnuté služby přesáhly rámec běžné praxe a mých dosavadních zkušeností s jinými realitními společnosti. Nejvíce mne nadchla služba správcovství "Bezpečný nájem", kdy většinu mých starostí s pronajímaným bytem přebrala právě tato realitní společnost. Za vše moc děkuji! Mohu jen doporučit!
16. 05. 2024

Luk Vodak

Mě a mou přítelkyni potkalo to štěstí, že jsme narazili na inzerát paní Hýskové. Už od začátku na nás byla velice slušná a milá. Na veškeré dotazy ihned odpověděla a pokud ne, okamžitě se omluvila za zdržení a vše napravila. Jednala s námi fér a na rovinu. Díky ní jsme teď s přítelkyní ve svém novém bytě a jsme velice spokojeni. Mohu tedy pouze doporučit.
21. 01. 2024

Luboš

Profesionalita a osobní přístup. DOPORUČUJI:)
18. 01. 2024

Daniela Smid 66

Profesionální přístup a nadstandardní služby.
15. 01. 2024

Pavel Krpata

Skvělý profesionální a přitom lidský přístup.
06. 01. 2024

Pavel Rejchrt

Spoluprace super. Diky moc. Pavel Rejchrt
22. 12. 2023

Radek Drašner

Ano výborná spolupráce,vždy milá,vstřícná a s úsměvem,naprostá spokojenos,mohu jen a jen doporučit.
04. 12. 2023

jelena blahetkova

20. 04. 2024

Jan Tichy II

Zcela tragická zkušenost. Na poptávku paní reagovala po devíti dnech a vlastně vůbec nevěděla, proč vlastně volá a o jakou poptávku či nemovitost se jednalo. Rozhodně bych nedoporučil a do další spolupráce se nepochybně nepouštěl.
22. 11. 2023

Eva Herfurtová

S realitní kanceláří paní Vašatové mám velmi dobrou zkušenost. Oceňuji především vstřícný přístup, lidskost, ochotu a rychlé vyřízení. Vřele doporučuji a velmi děkuji. Herfurtová
20. 11. 2023

Dita Netopilová

S panem Křemenákem jsem byla velice spokojená. Slušné a příjemné jednání. Určitě doporučuji.
04. 11. 2023

Josef Křivka

28. 03. 2024

Tomas Reinberger

09. 04. 2024

Mara Cerny

Skvělá spolupráce, skvělí tým. Vřele doporučuji.
12. 11. 2023

B. Kovář

Spolupráci s realitní kanceláří, konkrétně s panem Jaroslavem Křemenákem, hodnotím velmi pozitivně. Jeho jednání je profesionální, absolutně spolehlivé a zároveň i lidsky příjemné. Na čem jsme se domluvili, to beze zbytku platilo. Doporučit mohu bez sebemenších výhrad.
08. 11. 2023

Elke Kalinová

Se službami a přístupem pana Křemenáka jsem byla velmi spokojená, společně jsme kupovali i prodávali, vše zdárně proběhlo a já spokojeně bydlím.
08. 11. 2023

Iveta Haňavcová

Reality Vašatová a Havlíček Markétu Vašatovou už nějaký čas znám, ale realitní služby jsem až do nedávna nepotřebovala řešit. Nyní jsem sháněla pronájem malého bytu v Hradci. Věnovala se mi její makléřka paní Karla Hýsková. Byla moc milá, ochotná vykomunikovat s majitelem některé mé připomínky a prosby. Měla skvělý profesionální přístup a já jsem moc spokojená a těším se na nové bydlení. Iveta H.
26. 10. 2023

Tomáš Doubek

17. 03. 2024

Zatecka P

Rychlé, vstřícné, profesionální a korektní jednání makléřky paní Karly Hýskové. Doporučuji tuto realitní kancelář.
15. 10. 2023

Jaroslav Kraus

Pan Křemenák je slušný a kvalitní makléř, který má zjištěné potřebné informace k prodávané nemovitosti, i díky tomu je tak pro prodávající velkou přidanou hodnotou.
28. 09. 2023

Advokátní kancelář Mgr. Markéta Pekařová

Služby realitní kanceláře má rodina využila z pozice zákazníka, zájemce o nabízenou nemovitost. S ohledem na to, že sama pracuji jako advokátka, byť v jiném regionu, a ve své praxi se věnuji převodům nemovitostí včetně spolupráce s různými realitními kancelářemi, mohu si dovolit tvrdit, že realitní kancelář paní Vašatové je špičkou v oboru. Služby jsou na vysoce profesionální úrovni a přesto si pracovníci zachovávají velmi lidský a individuální přístup. Tuto RK vřele doporučuji, budete v dobrých rukou.
12. 10. 2023

Krausová

Pokud je pro majitele bytů obsazení uvolněného bytu novým nájemníkem problematická záležitost, pro mne již léta ne. Vím, že pokud se obrátím na společnost reality ř Vašatová s.r.o., 90% toho, co s tím souvisí, zařídí oni. Já spolupracuji léta s panem Jaroslavem Křemenákem. Je spolehlivý, slušný a sám poradí s výběrem vhodných nájemníků. Pomohl mi obsadit již pět bytů. Po uvolnění bytu mu předám klíče od bytu, schůzek se zájemci se nemusím účastnit. Pravidelně mne informuje o své práci. Spolu probereme výběr nejvhodnějšího zájemce. Zatím jsem na jeho doporučení přistoupila, nájemníci v domě bydlí a jsou to bezproblémoví slušní lidé. A také je ochoten konzultovat i další záležitosti související z nájmy, které se netýkají obsazovaní bytu, ale souvisí s nájmy bytů. Je to odborník na svém místě. Využívat služeb společnosti reality Vašatová s.r.o. doporučuji. Eva Krausová 13.9.2023
13. 09. 2023

Horysmisek

Velká spokojenost, profesionální a rodinný přístup. Naslouchání klienta. Výborný servis při řešení problémů a nebylo jich málo. A také moc moc děkuji. Služby realitní kanceláře Vašatová Havlíček můžu na 120% jen doporučit.
24. 09. 2023

Evkolak

Realitní makléř pan Jaroslav Křemenák odpověděl mi rychlé na mojí poptávku, osobně zavolal aby se domluvit na prohlídku. Veškeré informace poskytnuté s profesionálním přístupem. Během týdne jsem měla pronajatý krásný být. Děkuji za veškerou snahu i opravdu lidský přístup. Doporučuji všem.
04. 09. 2023

Vaclav Bartos

Táta chtěl se zprostředkováním reality VAŠATOVÁ, s.r.o. byt koupit za 2 miliony. Vedoucí partner společnosti Michal Havlíček mu v provozovně reality VAŠATOVÁ dal podepsat zápůjčku jiné společnosti, která měla jeho úspory krátkodobě zhodnotit 14 %, dokud se nenajde vhodná nemovitost. Dnes nemá táta ani byt, ani 2 miliony. Pan Havlíček pouze splatil dluhy, které byly na jeho osobu. Pokud vás potkal stejný osud, kontaktujte mě, abychom postupovali právně společně.
01. 12. 2023

Tomáš Kárník

Koupě nemovitosti s paní Vašatovou byla za odměnu, bezvadná komunikace, ochota, vstřícnost, rychlost. Velmi doporučuji!
10. 01. 2024

Václav Franta

18. 01. 2024

Milan Lamla

14. 02. 2024

Petr Nezbeda

Všechny naše požadavky byly profesionálně zvládnuté spolu s lidským přístupem a maximální důvěrou. Mohu všem doporučit. Nezbeda Pedaplast s.r.o.
11. 12. 2023

Veronika Roušalová

Vstřícné a profesionální jednání. Ochota vyhovět přáním klienta,zároveň však obě strany (majitel k nájemce) seznámeny s právy a povinnostmi.
20. 07. 2023

ESchwaningerova

Koupě rodinného domu - naprostá spokojenost. Paní Vašatová má milý, lidský přístup, vždy s úsměvem, s ní nic není problém. Po předešlých zkušenostech s jinými realitními makléři bych určitě doporučila jen ji.
26. 06. 2023

lacko marek

Rádi bychom se podělili o naše pozitivní zkušenosti s Bc. Markétou Vašatovou jako naší makléřkou při prodeji nemovitosti. Spolupracovali jsme s ní již několikrát a vždy jsme dosáhli úspěšného cíle (prodej nebo pomoc s výběrem nemovitosti). Paní Vašatová je příjemnou, profesionální a zkušenou makléřkou, která je odborníkem ve svém oboru. Její široké znalosti trhu, schopnost vyjednávání a aktivní přístup nám přinesly vždy nejlepší výsledek. Její komunikace s námi i s kupující stranou byla promptní a spolehlivá. Vždy nám vysvětlila všechny kroky prodeje, pomáhala nám řešit komplikace a byla trpělivá s našimi dotazy. Vysoce si ceníme její férové a slušné chování.
09. 11. 2023

Marika Nachtigalová

Pro reality VAŠATOVÁ jsme se rozhodli na základě velmi profesionálního jednání paní Vašatové při prohlídce bytu, který její realitka prodávala. Paní Vašatová je velmi vstřícná a lidská, o prodávané nemovitosti se snaží zjistit co nejvíce informací, na rozdíl od mnoha jiných realitních makléřů. Jejích služeb jsme využili při prodeji vlastní nemovitosti a udělali jsme dobře. Spolupracovali jsme s paní Zlatou Obstovou a vše proběhlo na jedničku. Jejich služby můžeme jen doporučit.
22. 06. 2023

Kodytek Pavel

Reality Vašatová mohu jedině doporučit. Jednání konkrétně s Karlou Hýskovou bylo rychlé, srozumitelné a seriózní. Jde vidět, že se jedná o profíky ve svém oboru. S čímkoli člověku rádi pomohou a rychle komunikují.
06. 06. 2023

Roman Plecháč

Velice solidní realitní kancelář, přístup k zákazníkovi na jedničku. Vše ohledně pronájmu bytu proběhlo bezchybně. Mohu jen doporučit.
11. 06. 2023

Jan Jurík

S touto realitní kanceláří jsem spolupracoval poprvé. Ochotný a přátelský přístup, profesionální průběh během vyřízení všech podkladů, skvělá komunikace. Prostě celková spokojenost s jednáním i celým průběhem.
07. 05. 2023

A Kvetonova

16. 10. 2023

PŮJČ SI DODÁVKU

Chtěli bychom nejen touto cestou poděkovat společnosti reality VAŠATOVÁ s.r.o. a speciálně přímo paní Vašatové za naprosto bezchybný průběh koupě našeho vysněného pozemku. Od prvního telefonátu vše probíhalo naprosto perfektně, přirozeně a hlavně přesně tak jak bylo řečeno. I přes některé překážky, které nám kladla banka a úřady se paní Vašatové vše podařilo vyřešit k naší spokojenosti a proto mohu a také budu reality VAŠATOVÁ doporučovat "všema deseti". Ještě jednou děkujeme a věřím, že to nebylo naposledy co jsme Vaše služby využili. S pozdravem Adam Valter
23. 05. 2023

Pavel Vojtek

Velmi rychlý prodej nemovitosti, super jednání. Všem reality VAŠATOVÁ, s.r.o. doporučuji.
08. 05. 2023

Kosmaruska

Velká spokojenost.Markéta Vašatová je 100% profesionál s lidským přístupem. Obrátili jsme se na ní již po druhé.Není lehké prodat dům po rodičích,a pozemky.Jsme ve vyšším věku s vážnýni nemocemi.Vše za nás zařídila,a to velmi ohleduplně.Moc děkujeme Markéto.
05. 05. 2023

Marketulah

Skvělé jednání, naprostá profesionalita, perfektní flexibilita s jakýmkoliv problémem. A především vstřícnost a ochota mne mile překvapila. Mohu vřele doporučit.
06. 05. 2023

HTS VKP

Děkujeme za úspěšný prodej naši nemovitosti a příjemný profesionální průběh při prodeji. Přejeme hodně úspěchu. Brandejsovi
26. 04. 2023

Marie Šmídová

27. 09. 2023

jarmila herodesová

24. 09. 2023

Sp Er Mi K 705

24. 09. 2023

Tomáš Frisch

Naprostá spokojenost a profesionální přístup od pana Křemenáka.
24. 09. 2023

Miloš

04. 09. 2023

Iveta Frolikova

07. 02. 2024

Ladislav Kubelka

S touto realitní kanceláří jsme spolupracovali poprvé a určitě se na ní obrátíme i do budoucna. Jsme rádi za velmi dobrou spolupráci s panem Křemenákem a jeho profesionální přístup. Celkově jsme byli velmi spokojení.
20. 04. 2023

Aklipsnaj

Spokojenost ,velká důslednost ,slušné jednáni vysoká profesionalita . Vřele doporučuji.
27. 03. 2023

Jindřich Přívratský

Paní Vašatová, děkujeme za spolupráci, byla jednoduše "SKVĚLÁ".
21. 03. 2023

Hrouzkova Adela

Pana Křemenáka mohu vřele doporučit. Je to skutečně člověk na svém místě, má profesionální a vstřícný přístup. Děkuji mnohokrát za zprostředkování pronájmu krásného bytu.
20. 03. 2023

Nikola Runštuková

Perfektní spolupráce. Paní Vašatová je opravdu člověk na svém místě, profesionální jednání, znalosti, vstřícný přístup a ochota. Celý proces koupě bytu byl naprosto bez chyby, mohu vřele doporučit a ještě jednou děkuji.
07. 03. 2023

Pipa 91

Kdyby šlo dát hvězdiček 10 tak je dám paní Vašatová super jednání profesionální chování a vše rychle zařízeno děkujeme za krásné bydlení :)
04. 03. 2023

Petra Pěchoučková

Pan Křemenák byl vždy na každou schůzku velmi dobře připraven. Věděl, co je potřeba v každé situaci posoudit. Byl velmi profesionální ke klientům, ochoten přispět s radou nebo pomocí. Byla jsem velmi spokojena. Petra Pačesná
24. 02. 2023

Jan Němec

Profesionální jednání, skvělá a rychlá komunikace ze strany makléřky paní Obstové. Mohu naprosto doporučit!
16. 07. 2023

Ivo Muška

Služby realitní kanceláře využíváme již několik let za účelem zprostředkování pronájmu bytů a jsme moc spokojeni. Oceňujeme rychlost, komunikaci, férové jednání.
03. 05. 2022

Veronika Čížková

12. 07. 2023

Jirka Šimek

Oceňuji profesionální přistup s kvalitní klientskou péčí - konkrétně vyzdvihuji osobní jednání s panem Křemenákem.
15. 02. 2023

Jiří Doležal

Využili jsme služby realitní kanceláře Vašatová s.r.o., kterou zastupoval pan Křemenák. Oceňujeme jeho profesionální přístup a ochotu. Jejich služby mohu doporučit všem.
11. 02. 2023

Radana Zubata

Se službami realitní kanceláře jsme byli maximálně spokojeni a oceňujeme flexibilní přístup a vstřícné jednání. Jan Zubatý
18. 01. 2023

Tom Netík

Prodej bytu 1+1 v Hradci Králové. Vše naprosto perfektní! Absolutně profesionální služba s nesmírně milým a vstřícným přístupem paní Vašatové. Moc děkuji!
16. 01. 2023

Kolarikpet

Jsem s realitkou paní Vašatové spokojený. Vyšli mě vstříc ve všem. Doporučuji. Mají skvělé jednání.
09. 01. 2023

Ondra Karásek

31. 05. 2023

Štěpán Svoboda

Profesionální a férové jednání pana Křemenáka a navíc přátelský a proaktivní přístup. Děkujeme a doporučujeme.
05. 01. 2023

KamDeBe

Super zkušenost při prodeji mého bytu přes realitní kancelář Vašatová Havlíček. Top servis, skvělá komunikace, sympatický tým. Rozhodně doporučuji jak pro prodej tak i pro koupi. 100% spokojenost. Mnohokrát děkuji.
05. 01. 2023

Petrgillet

22. 10. 2023

Jiřina

16. 05. 2023

Zidkovamarcela

Naprosto profesionální přístup, skvělá spolupráce. Doporučuji.
28. 11. 2022

Appneu

Výborná spolupráce.
21. 11. 2022

Lenka Smolikova

Paní Zlata Obstová odvedla velice pečlivě svou práci, když jsme pronajímali byt v HK. Velmi zdvořilé a profesionální jednání a udělala pro nás více nežli musela. Děkujeme.
11. 04. 2023

Krejsa Tomas 8

Výborná spolupráce. Všechno proběhlo dle mých představ.
03. 11. 2022

Eliška Maršálková

Chtěli bychom touto formou vyjádřit spokojenost s realitními službami této kanceláře, a především s prací pana Jaroslava Křemenáka, při koupi nemovitosti. Jednání s panem Křemenákem bylo vždy velice solidní a dle dohody. Pokud bylo třeba něco vyřešit, pokud jsme měli jiné než běžné požadavky, vždy komunikoval velice ochotně a se snahou o bezproblémový průběh. Celá koupě proběhla bez zbytečného zdržování, bez nucení do nečeho co bychom nechtěli. Velice příjemná a seriózní komunikace. Doporučujeme!
09. 03. 2023

TOMÁŠ FILIP

03. 05. 2022

Dvořák

Reality Vašatová mohu jen doporučit. Potřeboval jsem sehnat podnájemníky do bytu, tak jsem oslovil paní Hýskovou z Reality Vašatová. Pomohla mi sehnat podnájemníky, zajistila všechny potřebné dokumenty, sepsala smlouvu. Moc děkuji Budu se těšit na další spolupráci Martin
28. 09. 2022

janicka kvapilova

I já děkuji panu Křemenákovi za strašně skvělé jednání vše tak jak to má být na všem jsme se dohodli jako lidé i jsme se zasmáli. Moc díky
15. 09. 2022

Šárka Mehaj

05. 02. 2023

vera prusova

Profesionální přístup paní makléřky, výborná komunikace a informovanost o průběhu prodeje nemovitosti. Výborný servis při zpracovávání všech podkladů pro prodej. Tímto děkuji paní makléřce i celé realitní kanceláři za jejich práci a vřele všem doporučuji jejich služby. Děkuji.
06. 09. 2022

Maka 9

Profesionální a hlavně lidský přístup. Vše probíhalo podle dohody. Doporučuji!
05. 09. 2022

Martina Tomanová

Profesionální služby, ochota, bezproblémová spolupráce. Doporučuji a děkuji
18. 08. 2022

Martin Henych

S paní Vašatovou máme tu nejlepší zkušenost. Je ochotná, pracuje velmi profesionálně a prodala náš byt za výhodnou cenu. Oceňuji hlavně, že k prodeji nemovitostí využívá moderní nástroje jako homestaging, virtuální prohlídku, půdorys s kótami a marketingové kampaně.
21. 08. 2022

Břetislav Malý

Profesionalita, ochota, spolupráce, příjemné vystupování, jednoduchá domluva. Vřele doporučuji.
18. 08. 2022

Michal Kubelka

Pan Křemenák, má velmi profesionální vystupování, je to velmi sympatický a usměvavý člověk a je radost s ním spolupracovat. Kdykoliv jsme potřebovali s něčím poradit, vždy zvedl telefon a ochotně nám vše vysvětlil. Byli jsme s ním velmi spokojeni a všem bychom ho jako realitního makléře doporučili.
31. 07. 2022

Marketkasvobo 2

Dobrý den,byli jsme velmi spokojení s panem Křemenákem. Příjemné a milé vystupování a spousta dobrých rad ohledně bydlení. Moc děkujeme. Vaši realitní kancelář a pana Křemenáka moc ráda doporučím lidem co také hledají bydlení. Díky, hezký den vám přeji.
29. 07. 2022

Martin Pelda

17. 12. 2022

Taťána Štrausová

Paní Vašatovou jsem kontaktoval, protože jsem věděl, že v budoucnu budu prodávat dům. Našel jsem si ji na internetu dle skvělých referencí a ty jsou opravdu oprávněné. Po celou dobu prodeje mi byla oporou. Díky tomu, že jsem zdaleka za mě řešila spoustu věcí, které se jí jako makléřky ani netýkaly, ale aby mi ušetřila čas, tak je pro mě udělala. Paní Vašatová je vskutku poctivá makléřka, jejíž cílem je být tu pro klienta, to jsem mohl pocítit na vlastní kůži. Nemovitost prodala ze velmi dobrou cenu, našla perfektní kupující a provázela nás všechny celým procesem tak, že jsme všemu rozuměli. Jsem rád, že jsem jí poznal. Všem vřele doporučuji tuto mladou sympatickou dámu, vždy usměvavou, upřímnou a pomáhající
21. 07. 2022

Luc Bartos

Doporucuju! Profesionalni, ferovy a zaroven lidsky pristup. Velka spokojenost.
20. 07. 2022

Nekvapilaci

11. 12. 2022

Jana Rubáčková

Služby realitní kanceláře Vašatová Havlíček můžu vřele doporučit. Po celou dobu jsme jednali s paní Vašatovou. Je to dokonalá dáma, vždy milá, vstřícná, usměvavá, profesionální, ochotná cokoli a okamžitě řešit. Nic nebyl problém, vždy nám ve všem vyhověla a snažila se, aby vše proběhlo hladce. Pečlivá a profesionální průvodkyně všemi kroky nákupu a prodeje nemovitostí. Oceňuji její upřímnost, spolehlivost a odborné znalosti. Velká spokojenost. Moc děkujeme za vše. Rubáčkovi
13. 07. 2022

Konirova M

Velké díky p.Kremenaci za příjemné jednání ohledně prodeje nemovitostí,byla jsem velice spokojená ,a vřele ho všem doporučuji.p.Konirova M.
11. 07. 2022