Reference od našich spokojených klientů

Jejich lidský přístup může jít konkurenci příkladem

Děkuji tímto, za perfektní služby a vstřícné jednání při prodeji mých pozemků. 
Bezvadná komunikace a lidský přístup může jít leckteré konkurenci příkladem!

Prodej pozemků, Jaroslav Pokštefl, Pardubice

Splnil se nám sen o domečku

S reality VAŠATOVÁ jsme maximálně spokojeni. Profesionální přístup paní Vašatové a její kolegyně Ivy Hemelíkové je 100%. Byla nám poskytnuta pomoc ve všech směrech - jednání s prodávajícím nemovitosti, s bankou, katastrálním úřadem i finančním úřadem atd. Všechny problémy, které se během prodeje nemovitosti vyskytly, byly okamžitě řešeny a vždy k naší spokojenosti. Díky paní Vašatové se nám splnil sen - bydlet v rodinném domečku. Děkujeme a všem opravdu doporučujeme.

Koupě domu v Tetově, Pavelková Věra a Jaroslav Čížek

Měla jsem v nich vynikající zastání a pomoc

"Michal s Markétou, jsou pro mě otevření, flexibilní, spolehliví a velice ochotní lidé. Jsou mi velice blízcí. Z přátelství mi před dvěma lety pomáhali hledat v Praze byt k pronájmu. Jejich přímost a otevřenost, vzájemná komunikace, s jakou jsme spolupracovali, schopnost rychle zareagovat, je skvělá. Měla jsem v nich vynikající zastání, pomoc a radu.  V krátké době jsme společně našli a podporovali mě, i při dojednávání detailů a kladení správných otázek :-). Michale a Markéto, děkuji vám za vaši pomoc!"

Zastupování při pronájmu bytu v Praze, Pavlína Štorková

Vybrali jsme si ji na základě doporučení

Náš rodinný dům Jezbiny jsme začali prodávat na doporučení se slečnou Markétou VašatovouProdej proběhl ve velmi krátké době bez jakýchkoliv problémů k oboustranné spokojenosti. Vřele doporučuji spolupráci se slečnou Markétou Vašatovou

Prodej domu, Ing. Jiří Novotný

…byla to dobrá volba

Prodej našeho bytu 2+1 v Pardubicích jsme původně chtěli zrealizovat sami, ale nakonec jsme z množství realitních makléřů intuitivně vybrali Markétu Vašatovou. A byla to dobrá volba, slečna Vašatová se svého úkolu zhostila na výbornou. I přes počínající krizi se jí podařilo náš byt prodat v relativně krátkém čase a za pro nás přijatelnou cenu. Byli jsme velmi spokojeni a služby Markéty Vašatové vřele doporučujeme.

Prodej bytu 2+1, Marcela Prudičová a MUDr. Marián Petrek

Ona to dělá jinak než ostatní...

Tímto bych chtěl poděkovat paní Bc. Vašatové za perfektní služby při zprostředkování prodeje našeho zemědělského pozemku. Několik let jsem pracoval na pozici podnikového právníka v jedné velké realitní kanceláři a za tu dobu jsem přišel do kontaktu se (bez přehánění) stovkami různých makléřů. Proto si myslím, že kvalitu jejich práce dokážu posoudit dostatečně objektivně. A v případě paní Bc. Vašatové, i její asistentky paní Pácal, jsem byl nesmírně mile překvapen celkovou úrovní jejich profesionality, vystupování a přístupu ke klientovi. Mohu upřímně prohlásit, že si získali moji plnou důvěru, což rozhodně nebylo lehké, a služby reality VAŠATOVÁ s.r.o. s klidným svědomím doporučuji – takto schopných, rozumných a milých makléřů je málo.

Pro úplnost dodávám, že paní Bc. Vašatová mi obstarala několik vážných zájemců o koupi již do týdne (!) od zahájení zprostředkování. Nemovitost pak byla prodána ve velice krátké době, a to za dvojnásobnou (!!) kupní cenu, než jsem sám původně navrhoval. Poskytnutý právní servis byl naprosto v pořádku, bez námitek z mé strany. Celý průběh obchodu zcela bezproblémový.

Ještě jednou moc děkuji

Prodej pozemku, Mgr. Jakub Kadečka 

Po snaze prodat sama jsem se obrátila na Markétu

Jmenuji se Květa Petrželková a ráda bych Vám napsala, jak se mi spolupracovalo s paní Vašatovou. V první řadě musím říct, že jsem nejdříve vůbec neměla v plánu jít do kontaktu s realitním makléřem. Jednak jsem jim moc nevěřila (jejich pověst není zrovna úplně dobrá) a za druhé jsem si to chtěla udělat sama. Zkusila jsem to a bylo to náročné, nastudovávala jsem si veškeré informace, které jsou nutné k prodeji a neměla ani moc nápady, kde byt prodávat. Přece jen jsem v něm nějakou dobu žila a rozhodně jsem chtěla vybrat skvělé lidi, kteří z bytu budou mít radost a budou si ho vážit. Ale pak mi z toho šla už hlava kolem a kamarádka mi poradila, ať zkusím zavolat právě Markétce. Ona s ní spolupracovala a poradila mi, že by mi s tím mohla pomoci. Váhala jsem, ale nakonec jsem se to rozhodla vyzkoušet. Paní Vašatová si se mnou užila, na začátku spolupráce ve mně stále byla nedůvěřivost, ale musím říct, že si mne svým přístupem získala. Vždycky se mnou jednala narovinu a ve všem mi vyšla vstříc. Její pracovní tempo bylo obdivuhodné, o všechno se postarala a já jsem pouze pouštěla zájemce na prohlídku do mého bytu, který mi za dobrou cenu prodala. Kdybych se teďka měla rozhodovat, jak prodat nemovitost, tak neváhám, zvednu telefon a zavolám ji. S úsměvem dorazí, popovídáme si a pak, jak jsem psala, všechno zařídí. Od právního servisu, přes inzerci, půdorysy, po řešení na katastrálním úřadu a daňového přiznání. Navíc vím, že se v tom vyzná, takže se nebojím, že bych za pět let zjistila, že jsem měla něco udělat… Děkuji, paní Vašatová

Prodej bytu, Květa Petrželková

Ocenili jsme dobré kontakty

Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní Vašatové, která nám pomohla s koupí našeho nového bytu. Velmi nám vycházela vstříc při vyřizování všech potřebných náležitostí souvisejících jednak se samotnou koupí bytu a také s jeho převodem z družstevního do osobního vlastnictví. Při těchto činnostech jsme ocenili známosti paní Vašatové na různých úřadech a díky nim se nám podařilo některé úkony velmi urychlit. V případě, že bychom podobnou záležitost ještě někdy řešili, budeme se na paní Vašatovou s důvěrou obracet.

Prodej bytu 3+1, Matouškovi

S důvěrou se znovu obrátím

Se slečnou Markétou Vašatovou jsem začala prodávat byt 1+kk. Oslovilo mě několik realitních kanceláří, dvě realitní kanceláře se vůbec aktivně nevěnovaly prodeji mého bytu, i když slibovaly okamžitý úspěch prodeje. Markéta Vašatová přivedla do týdne kupujícího s hotovostí. Celý proces proběhl rychle a hladce. Přístup slečny Vašatové byl velmi profesionální a pokud bych prodávala nemovitost, s důvěrou ji svěřím prodej.

Prodej bytu 1+kk, pronájem bytu 3+1, Marta Nováková

Mohu pět samou chválu

Prodávali jsme byt 3+1 ve Štefánikově ulici v Hradci Králové. Po půlročním nezdaru u né moc průbojné a komunikativní realitní kanceláře, jsme dostali doporučení na p. Markétu Vašatovou, která dnes působí v této firmě. Věci nabrali na vysokých obrátkách. Výborná komunikace, vstřícnost a perfektní reklama na internetu. Na paní Vašatovou mohu s rodinou pět jen samou chválu.***DOPORUČUJEME*** s čistým svědomím :-)

Prodej bytu 3+1, rodina Hájkova

Smazala "negaci" současných RK

Vážení potencionální klienti paní Bc. Markétky Vašatové slyšte, slyšte ...... :-)):-))  naprosto vyčerpávajícím způsobem, s ohromnou chutí a vstřícností se nám slečna Vašatová věnovala, až do našeho vysněného konce bytové transakce. Vřele všem doporučujeme tuto mladou dámu, která se svým seriózním jednáním a vstřícností popřela všechnu negaci současných realitních kanceláří.

Prodej bytu 1+1, pronájem bytů,  Naďa a Radek Štěrbovi  

Nehrála na mě "business divadlo"

Měla jsem k dispozici volné finanční prostředky a rozhodla se investovat do nákupu nemovitosti. Chtěla jsem si koupit byt na stáří a nyní ho pronajmout. Ze začátku jsem neměla jasnou představu, ale po prohlídce několika nabízených bytů jsem věděla, že chci malý byt. Nakonec jsem vybrala garsoniéru v zánovním domě na pěkném místě, blízko jsou potraviny, pošta i lékárna. Když jsem čekala na prohlídku bytu, proběhla kolem mě sympatická, usměvavá slečna, až po chvíli jsme se domluvily, že čekáme na sebe.... ČÍST VÍCE

Koupě garsonky a její pronájem, prodej bytu 3+kk, Jana Kotíková

Profesionálně a s osobním přístupem

Paní Vašatová nám při koupi bytu velmi pomohla, její přístup byl profesionální a osobní zároveň. Díky ní vše proběhlo naprosto bez problému a velice rychle. Byli jsme velmi spokojeni se službami, které nám poskytla a vřele ji doporučujeme.

Koupě bytu 3+1, Klára Ježková, Karel Blažek  

Obstarala absolutně všechno

Rodinný domek u Svitav jsme prostřednictvím dvou nešikovných makléřů z jiných realitních kanceláří prodávali více než rok, a už jsme nedoufali, že se nám v dohledné době splní sen o přestěhování do Hradce Králové. Teprve když jsme od příbuzných dostali kontakt na paní Vašatovou se situace změnila k lepšímu. Její aktivní přístup k prodeji a schopnost vyjednat dobré podmínky pro obě strany znamenalo, že prodej proběhl již po druhé prohlídce domku. Makléřka pro nás obstarala absolutně všechno, co jsme potřebovali, včetně nového bytu v Hradci Králové a financování pro kupujícího. Protože jsme již dlouho v důchodu, další stěhování nepředpokládáme. Přesto ale, pokud chcete řešit bydlení opravdu rychle, bezpečně a za dobrou cenu, pak jsou služby makléřky dobrou volbou a proto ji doporučujeme.

Prodej rodinného domu na Svitavsku, manželé Veverkovi

Díky za transparentní smlouvy

Perfektní servis, profesionální služby, férové jednání, transparentní smlouvy a především osobní přístup, to nejsou jen fráze, ale hlavní fakta shrnující práci, kterou zákazníkům dodává makléřka Bc. Markéta Vašatová. Prodej našeho bytu proběhl nadstandardně rychle, navíc jsme zaznamenali spokojenost nejen u nás, ale i u kupujícího. Kdykoliv bylo nutné něco vyřešit, byla makléřka ochotně k dispozici, za což jí patří poděkování. Služby paní Vašatové v případě potřeby určitě znovu využijeme a budeme doporučovat dále.

Prodej bytu 3+1, Petr a Radka Jelínkovi

Vsadila jsem na svou intuici

Nejdříve jsem se pokoušela prodat byt 3+1 v Hradci Králové sama, poté s několika realitními agenturami bez podepsání výhradní smlouvy na prodej bytu (zejména z důvodu nedůvěry v realitní agentury a částečně i z důvodu vysoké finanční odměny). Byt se mi nepodařilo prodat a po cca 6 měsíčním snažení se paní Vašatová se mnou spojila a nabídla mi prodej bytu. V té době jsem vsadila na svou intuici a řekla jsem si - to je ta pravá osoba k prodeji. Nemusela jsem se vůbec o nic starat, všechny potřebné doklady a projednání např. s Bytovým družstvem, jednalo se o družstevní byt, zařídila ona sama. Spolupráci s paní Vašatovou všem doporučuji, pokud bych se někdy ještě ocitla v podobné situaci, velice ráda vyhledám její služby.

Prodej bytu 3+1, prodej rodinného domu v Lovčicích, Libuše Bažantová

Za dobrou cenu v krátkém čase

Slečnu Vašatovou můžeme s klidným srdcem doporučit při prodeji Vaší nemovitosti. My jsme prodávaly rodinný dům, kdy prodej musel být schválen také soudem. Slečna Vašatová našla výborné kupující, kteří byli ochotni čekat na soudní jednání. Jednání slečny Vašatové bylo velice profesionální, laskavé, ve všem nám i kupujícím vyšla vstříc.  Jenom s její pomocí se nám domeček podařilo prodat za dobrou cenu v krátké době (kupce našla za necelé 2 měsíce).  Určitě se rády na slečnu Vašatovou obrátíme v řešení dalšího bydlení a věříme, že nám velmi ráda pomůže. Její přístup k prodeji nás dokonale usvědčil, jak se říká: „Každá nemovitost má svého kupce, jde jen o to ho najít“. 

Prodej rodinného domu v Rybitví, Iva a Pavla Kořínkovi

Opět jsem oslovila Vašatovou

Služeb paní Vašatové jsem využila podruhé, již při prvním prodeji bytu jsem byla maximálně spokojená, proto jsem nezaváhala a obrátila se opět na ni. Pokud budu v budoucnu potřebovat služeb RK, obrátím se opět na paní Vašatovou. Její jednání je maximálně vstřícné, rychlé. Doporučuji všem.

Prodej bytu 3+1, prodej bytu 2+kk, Lenka Hartmannová

Díky za rychlý prodej

Spolu s manželkou děkujeme slečně Vašatové za veškeré služby. Realitní servis jsme potřebovali dvakrát. Po zkušenostech z prvního prodeje, dlouhém hledání spolehlivého makléře a několika neúspěších, jsme nakonec na doporučení využili služeb slečny Vašatové, která prodej bez „velkých řečí“, trpělivě a v krátkém čase dovedla do úspěšného konce. Při dalším prodeji byla proto naše volba od počátku jasná. S výběrem realitního makléře jsme již podruhé maximálně spokojeni. Těší nás, že v moři makléřů se nám podařilo najít někoho, kdo je ochotný vyslechnout přání zákazníka, zkušeně může v prodeji poradit a pro obchodní strany umí vybudovat prostředí důvěry. Přejeme Vám i nadále stejné zaujetí pro práci, kterou děláte. Všem zájemcům můžeme Vaše služby vřele doporučit.

Prodej bytu 3+kk, MUDr. Václav Šafka, PhD., Bc. Božena Šafková

Prodej a pronájem "na jedničku"

Rádi bychom vyjádřili maximální spokojenost se službami paní Markéty Vašatové při prodeji bytu. Oceňujeme hlavně profesionalitu a přátelský přístup, při zprostředkování samotného prodeje bylo vše zajištěno na jedničku. Vzhledem k tomu, že se měli z našeho bytu stěhovat do pronájmu, paní Vašatová nám ještě zajistila velmi příjemný pronájem. Pokud bychom v budoucnu řešili podobnou situaci, zcela určitě se s důvěrou obrátíme právě na p. Vašatovou.

Prodej garsoniéry, pronájem bytu 2+kk, manželé Majerčákovi    

Přesvědčila mě svým vystupováním

Paní Markétu Vašatovou jsem si vybrala ze čtyř makléřů, s nimiž jsem předběžně hovořila o prodeji bytu. Přesvědčila mě nejen svým vystupováním, jasným rozvrhem průběhu prodeje, ale zejména také osobním přístupem k celé záležitosti. Informovala mě velmi často a podrobně (mailem a telefonicky) o veškerých krocích, které v souvislosti s prodejem podnikala. Během mé přítomnosti bylo vše připraveno, termíny dojednány a dodrženy. A co je jistě důležité: Moje finanční představy byly od začátku respektovány a nakonec i splněny. Paní Markéta obstála prostě na výbornou, jak po stránce profesní, tak i té lidské. 

Prodej bytu 2+1, Jindřiška Reinmann

Férové a přímé jednání

Moje spolupráce se slečnou Vašatovou začala již před 7 lety, když jsem měl v úmyslu pořídit byt v Hradci Králové. Mohu děkovat náhodě, že daný byt měla na starosti právě slečna Vašatová. Její férové jednání, přímý přístup  a výborná komunikace mě zvlášť v současné době, která těmito pravidly slušného chování příliš neoplývá, mile překvapila. I když jsem potřeboval radu či informaci z realitního trhu byla vždy ochotná a odpověděla mi v nejkratší možné době. Spolupráci se slečnou Vašatovou můžu po svých zkušenostech vřele doporučit.

Prodej bytu 1+1, Mgr. Culek  

Ze schůzek s dobrou náladou

Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Markétě Vašatové za její ochotu, profesionalitu a vstřícnost. Paní Vašatová nám od první prohlídky bytu vycházela ve všech našich požadavcích a přáních maximálně vstříc a zajišťovala veškerý servis spojený s koupí bytu k naší spokojenosti. Ze všech schůzek s paní Vašatovou jsme vždy odcházeli s dobrou náladou a dobře informováni. Celá transakce proběhla bez jediného problému a díky paní Vašatové můžeme být s naším novým bytem v Jaroměři ještě spokojenější. Paní Vašatovou doporučujeme opravdu všem. Jsme velice rádi, že jsme ji potkali.

Koupě bytu 4+kk, Jaroměř, Mirka a Patrik

S trpělivostí jsme prodali a koupili menší

Chtěla bych velice poděkovat makléřce paní Markétě Vašatové za její pomoc při prodeji bytu po rozvodovém řízení. Prodej byl velmi složitý, protože bývalý manžel ho neustále mařil. Až díky paní Vašatové, která projevila tak obrovskou trpělivost, ochotu, vstřícnost a lidský přístup se podařil. Ochotně mi pomáhala a radila i při hledání a koupi menšího bytu. Díky ní spokojeně bydlím. Neznám mnoho lidí jako ona. Jsem jí opravdu vděčná a všem ji vřele doporučuji. Zaslouží si to.

Prodej bytu 4+1, koupě bytu 2+kk, Božena Jasná

Koupě byla příjemným zážitkem

Při hledání bytu jsme se setkali s mnoha realitními makléři. V porovnání s ostatními bylo velice příjemnou změnou setkat se s paní Vašatovou, která nás nakonec provedla koupí nyní již našeho bytu. Oceňujeme a děkujeme za její profesionální přístup, vstřícnost a příjemnou komunikaci. Celý proces pro nás byl příjemným zážitkem, proběhl rychle a bez problémů. V případě potřeby se na paní Vašatovou velice rádi opět obrátíme.

Koupě bytu 3+kk, Iva Josefová a Milan Šváb

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím