Moderní rodinný dům v klidné lokalitě
Třemošná, Třemošná

14 400 000 Kč
icon
Dispozice
5 a více pokojů
icon
Výměra
207m2
icon
Poznámka
Klidná část obce
icon
K předání

Klíčové parametry nemovitosti

check
Konstrukce budovy: Cihlová
check
Vytápění: jiné, Podlahové
check
Bez výtahu
check
Vybavení: Ano
check
Počet podlaží: 2

Nabízíme Vám k prodeji patrový, samostatný, moderně zařízený rodinný dům z roku 2013 v perfektním stavu v obci Třemošná, ve velmi klidné lokalitě, cca 10 min. autem od Plzně. Skvělou možností je dostupnost lesů chůzí pro relax. Přízemní prostory mohou sloužit jako kanceláře nebo jako byt (jen je nutné dodělat koupelnu).

Celková plocha pozemku je 1 270 m², celková zastavěná plocha 118 m². Pozemek je mírně svažitý rovinatý, téměř čtvercového tvaru a oplocená je část zahrady za domem, přední část s parkovacím stáním je bez oplocení. Je zde prostor na stavbu pergoly pro auta. Je hotová příprava na pojezdová vrata.

Do domu je zavedena obecní voda, elektřina. Odpadní voda je svedena do kanalizace. Plynová přípojka je na hranici pozemku, plyn do domu není zaveden.

Celou výstavbu realizovala stavební firma. Obvodové zdivo je z europanelů, nosné příčky také, zbylé příčky jsou ze sádrokartonu. Podlahy jsou dřevěné (lisované dřevo) a v koupelnách a na WC je položena dlažba.

Celková užitná plocha domu je cca 207 m² (přízemí 102 m², 1. patro 105,5 m²). Přízemí: prostor k podnikání (3 pokoje (kanceláře), kuchyň s čekárnou, dvě WC, předsíň, chodba, sklad, dvě technické místnosti, 1. Patro – dispozice 3+kk (ložnice se šatnou a koupelnou, dětský pokoj se šatnou, kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem a koupelna s rohovou vanou). V 1. patře je velká terasa o velikost cca 22 m². Kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem díky velkým oknům nabízí krásný výhled.

Dům je orientovaný na jihozápad. Okna jsou opatřena venkovními žaluziemi. V domě zůstává všechen nábytek, který je vyrobený na míru. V celém domě je zaveden centrální vysavač. Vytápění a ohřev vody jsou zajištěny tepelným čerpadlem zn. Daikin. Záložní zdroj na ohřev vody je elektrický bojler. V celém domě je podlahové topení. Rekuperace vzduchu je ve všech místnostech a je na 100% majiteli využívána. V domě je LED osvětlení, aktivní stabilizace el. napětí. Je zde nainstalovaný kamerový sytém (možné sledovat přes mobilní telefon).

Je zde dobrá občanská vybavenost: základní škola, dvě mateřské školy, základní umělecká škola, bezbariérový dům EXODUS, ve kterém se pořádají kulturní akce. Sportovní život je tu pestry: sportovní areál s fotbalovým stadionem a hřišti na hokejbal, házenou a dvěma kurty pro tenis nebo nohejbal. V roce 2003 byl postaven zimní stadion jako soukromý projekt. Ve Třemošné jsou i organizace rybářů a myslivců. Dvě družstva hasičů (Třemošná, Záluží) spolu v případě potřeby úzce spolupracují. Je zde MHD, zastávka autobusu cca 2 min. od domu.

Jedná se o velmi příjemné bydlení. Doporučujeme jako perfektní bydlení pro rodinu s dětmi. Financování pomůžeme vyřešit dle Vašich možností a požadavků.

Budova:Cihlová
Stav objektu:Velmi dobrý
Umístění objektu:Klidná část obce
Užitná plocha:207m2
Plocha pozemku:1 270m2
Zastavěná plocha:118m2
Podlahová plocha:207m2
Plocha zahrady:737m2
Počet podlaží:2
Třída energetické náročnosti:B
Zdroj vody:dálkový vodovod
Rozvod plynu:plynovod
Rozvod topení:jiné, Podlahové
Doprava:silnice, autobus
Odpad:kanalizace
Elektřina:230 V, 400 V
Telekomunikace:Internet
Vybaveno:Ano
Bezbariérový přístup:Ne
Půdní vestavba:Ne
Výtah:Ne
Rok kolaudace:2014

MHD: Třemošná, Pod Luhovou

368 m, 5 minut

Restaurace: Restaurace Lesanka Tremosna

849 m, 12 minut

Obchod: Lidl

1.1 km, 16 minut

Prohlédněte si svoji novou nemovitost

Stáhnout v PDF

Těšíme se na vás na prohlídce

Kontaktujte nás

Preferovaný kontakt
Odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.