Rodinný dům se dvěma byty s velkou garáží, dílnou a zahradou
Barchov, Barchov

4 980 000 Kč
icon
Dispozice
5 a více pokojů
icon
Výměra
206m2
icon
Poznámka
Centrum obce
icon
K předání

Klíčové parametry nemovitosti

check
Parkování: Garáž
check
Konstrukce budovy: Cihlová
check
Vytápění: lokální plynové, lokální tuhá paliva
check
Bez výtahu
check
Vybavení: Částečně
check
Počet podlaží: 2

Nabízíme Vám k prodeji samostatně stojící rodinný dům o dvou bytových jednotkách (3kk, 4kk), s velkou garáží (3 auta), stodolou, dílnou, místností pro venkovní kuchyň a krásnou zahradou v obci Barchov. Barchov je vesnice v okrese Hradec Králové, ležící asi 8 km od města Nový Bydžov.

Celková plocha pozemku je 1 375 m². Pozemek je oplocený. Dům má upravenou zahradu s krytou pergolou a udírnou. Na dům navazuje stodola s garáží (dají se zaparkovat 3 auta) a dílnou o velikosti cca 202 m². Na zahradě je také zemní bazén kruhového půdorysu, skleník a dětské hřiště. Krytina střechy je z pálené tašky, krovy domu jsou v pořádku. Okna jsou plastová (dvojsklo).

Nepodsklepený rodinný dům z roku 1942 má dvě bytové jednotky o velikosti 3+kk (přízemí) a 4+kk (1.patro). PŘÍZEMÍ - 3+kk (cca 92 m²), dům prošel částečnou rekonstrukcí v roce 2000-2005 - topení, modernizace obývacího pokoje, výměna vchodových dveří, výměna elektrického vedení, potrubí vodovodu kromě koupelny v 2. NP a modernizace obývacího pokoje a kuchyně v 2. NP. Na podlahách je položen koberec, PVC nebo dlažba. Je zde nutné dodělat koupelnu (v tuto chvíli je vybouraná).

PRVNÍ PATRO - 4+kk (114 m²), toto patro prošlo v roce 2009 částečnou rekonstrukcí – elektřina je v mědi kromě chodby, kde je v hliníku, podlahy v obývacím pokoji, plastová okna. Jsou zde lokální krbová kamna a přivedeny rozvody na topení (chybí radiátory). Je zde snížený strop sádrokartonem. Koupelna je k rekonstrukci. V pokojích je položena plovoucí podlaha, v koupelně a na WC je dlažba.

Pozemek je připojen na vodovod, elektrickou energii a plyn. Vytápění je plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva, ve 2. NP jsou krbová kamna, chybí zde topná tělesa. Voda je ohřívaná plynovým kotlem. Odpadní voda je svedena do septiku (vyváží se cca 1x za 5 let), s přepadem do kanalizace. Dům je napojen na kopanou studnu (cca 6 m hluboká), voda z ní se používá jako pitná. Obecní voda je zavedena do technické místnosti. Dešťová voda je svedena do obecní kanalizace. Poslední zkouška pitné vody byla provedena v roce 1986.

Barchov je vesnice s cca 300 obyvateli. Barchov nabízí pouze základní občanskou vybavenost. Nejbližší potraviny jsou v obci Měník (cca 4 km). MŠ a ZŠ jsou v obcích Měník, Boharyně, Kratonohy, Prasek. V bezprostřední blízkosti domu je zastávka autobusu směr Nový Bydžov (jízda trvá 16 min), na opačnou stranu jede do Hradce Králové (jízda cca 30-40 min.). Ve vesnici se nachází několik vodních ploch jako Návesník, Tahounek a Beránek. Vesnice má svůj obecní úřad, kulturní dům, zámek Barchov, dětské a hasičské hřiště. V okolí se rozkládají pole, louky a lesy.

Financování pomůžeme vyřešit dle Vašich možností a požadavků. Těšíme se na Vás na prohlídce.

Budova:Cihlová
Stav objektu:Dobrý
Umístění objektu:Centrum obce
Užitná plocha:206m2
Plocha pozemku:1 375m2
Zastavěná plocha:294m2
Podlahová plocha:206m2
Plocha zahrady:1 081m2
Počet podlaží:2
Garáž:Ano
Parkovací místa:2
Třída energetické náročnosti:G
Zdroj vody:dálkový vodovod
Rozvod plynu:plynovod
Rozvod topení:lokální plynové, lokální tuhá paliva
Doprava:silnice, autobus
Odpad:septik, jímka
Elektřina:230 V
Vybaveno:Částečně
Bezbariérový přístup:Ne
Půdní vestavba:Ne
Výtah:Ne
Rok kolaudace:2012

MHD: Káranice

6.6 km, 89 minut

Restaurace: Hospoda Pod lipami

4.0 km, 53 minut

Obchod: Penny Market

8.1 km, 109 minut

Prohlédněte si svoji novou nemovitost

Stáhnout v PDF

Těšíme se na vás na prohlídce

Kontaktujte nás

Preferovaný kontakt
Odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.