Pozemek k výstavbě RD na klidném místě v blízkosti HK
Černilov, Černilov

Na dotaz
icon
Dispozice
icon
Výměra
1498m2
icon
Poznámka
Klidná část obce
icon
K předání

Klíčové parametry nemovitosti

check
Bez výtahu

Nabízíme Vám k prodeji výjimečný pozemek v příjemné a klidné lokalitě v obci Černilov. a zároveň budete cca 10 km od Hradce Králové. Zahrada je po celý den slunná, je orientovaná na jižní stranu.

Na pozemku je postavena hrubá stavba dvojdomu. Hrubá stavba je hotová kromě střechy a oken. Na Vás je interiér domu, který si můžete vytvořit dle Vašich představ. Podrobnější informace najdete na webových stránkách www.dumcernilov.cz.

Pozemek má celkovou velikost 1498 m². Na pozemek je příjezdová cesta z hlavní komunikace cca 75 m², na ni mají majitelé podíl s paní sousedkou.

Inženýrské sítě:

Pitná voda - by měla být přivedená s obecní komunikace vzdálené cca cca 75 metrů od domu, Odpadní voda - by měla být svedena do obecní kanalizace vzdálené od domu taktéž cca 75 metrů,

Elektřina - je vybudovaný budník, který je vzdálený od domu 70 metru,

Plyn - není plánován.

Na pozemku je rozestavěný dvojdům. Domy jsou dispozičně 5+kk (125 m² s garáží (18 m2) s terasou (40 m2)) a 4+kk (113 m² (nemá garáž, nemá terasu)).

Na stavbu domu byl použit Ytong. Obvodové zdivo je tvořeno stěnami o tloušťce 500 mm, sokl má tloušťku 400 mm. Vnitřní nosné konstrukce jsou zhotoveny ze stěn o tloušťce 250 mm, přičemž příčky v domě jsou provedeny ze stěn o tloušťce 150 mm. Základové konstrukce rodinného domu byly provedeny dvoustupňově, kde spodní stupeň základových konstrukcí je z prostého betonu, zatímco druhý stupeň je z betonových bednících tvárnic, které jsou následně zality betonem. Díky použitému materiálu není potřeba dodělávat zateplení. Tato kombinace udrží teplo a zároveň optimálně odvede vlhkost. Hydroizolace proti zemní vlhkost kosti a radonu Byla provedena z modifikovaného asfaltového pásu Glastek 40 specialminerál.

Stropní konstrukce nad prvním nadzemním podlaží je řešena jako sádrokartonový podhled zavěšený na stropních panelech Spiroll.

Pro další informace jsme Vám k dispozici. Těšíme se na prohlídku s Vámi.

Umístění objektu:Klidná část obce
Plocha pozemku:1 498m2
Zdroj vody:dálkový vodovod
Doprava:silnice, autobus
Odpad:kanalizace
Elektřina:230 V, 400 V
Bezbariérový přístup:Ne
Půdní vestavba:Ne
Výtah:Ne

MHD: Divec

3.8 km, 51 minut

Restaurace: Hospoda U Vidliček

982 m, 13 minut

Obchod: Supermarket Terno

7.8 km, 105 minut

Prohlédněte si svoji novou nemovitost

Videoprohlídka

Stáhnout v PDF

Těšíme se na vás na prohlídce

Kontaktujte nás

Preferovaný kontakt
Odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.