2D půdorys
Super User 12. listopad 2020

2D půdorys

Někomu stačí fotky, pro druhé je podstatné, jestli se jim do bytu vejdou např. postele pro tři děti či piáno. Takže důležitá je srozumitelná dispozice a orientace v prostoru, kterým směrem jsou okna a co je a není průchozí. Na místě jsou i přesné rozměry. Proto jsou pro nás naprostým standardem u každé prodávané i pronajímané nemovitosti „2D a 3D“ půdorysy.

V běžné inzerci půdorysy schází u většiny inzerátů. Z našich zkušeností víme, že klienti nejsou schopni z fotek rozpoznat průchodnost místností a jestli jim např. nemovitost dispozičně vyhovuje pro jejich rodinnou situaci a třeba počet osob v domácnosti. Pak se zbytečně vzájemně okrádáme o čas. Přijdou do nemovitosti a ihned zjistí, že byt jim nevyhovuje.

S námi klienti přesně vědí rozměry jednotlivých místností. A i díky půdorysům přicházíme na prohlídku pouze s lidmi, kteří jsou o dispozici nemovitosti maximálně informovaní a mají i představu, kde by třeba mohl být dětský pokoj a kde pracovna. Nestane se nám, že někdo odejde po dvou minutách, protože si neuvědomil, že ten pokoj je průchozí a nedá se to změnit.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím