2D půdorys

Někomu stačí fotky, pro druhé je podstatné, jestli se jim do bytu vejdou např. postele pro tři děti či piáno. Důležitá je tedy srozumitelná dispozice a orientace v prostoru, kterým směrem jsou okna a co je a není průchozí. Na místě jsou i přesné rozměry. Naprostým standardem jsou pro nás u každé prodávané i pronajímané nemovitosti „2D a 3D“ půdorysy.

V běžné inzerci půdorysy schází u většiny inzerátů. Z našich zkušeností víme, že klienti nejsou často schopni z fotek rozpoznat průchodnost místností a zda jim např. nemovitost dispozičně vyhovuje pro jejich rodinnou situaci a  počet osob v domácnosti. Přijdou tak do nemovitosti a ihned zjistí, že  yt jim nevyhovuje. Zbytečně se pak vzájemně okrádáme o čas. 

S námi klienti přesně vědí rozměry jednotlivých místností. A i díky půdorysům přicházíme na prohlídku pouze s lidmi, kteří jsou o dispozici nemovitosti maximálně informováni a mají už i představu, kde by třeba mohl být dětský pokoj a kde pracovna. Nestane se nám, že někdo odejde po dvou minutách, protože si neuvědomil, že ten pokoj je průchozí a nedá se to změnit.

 

Super User
12. listopad 2020