Fotografie

Fotky od profesionálního fotografa mají úplně jiný rozměr a hodnotu. I byt v původním stavu může vypadat dobře. Ne, není to klamání klienta, nebojte se, to my také neuznáváme. Ale fotografové dokáží vidět detail a věci, které my třeba nevidíme. Je tomu tak především díky světlu a širokoúhlým objektivům, se kterými umí profesionál pracovat. Můžete si myslet, že to zvládnete sami „stejně dobře“, ale opak je skutečností. A určitě víte, co je ponorková nemoc. Vy na interiér hledíte svým životem, roky zde prožitými. Kupující se dívá do budoucnosti.

100x říkat nebo jednou vidět. Když v dnešní uspěchané době hledají zájemci vhodnou nemovitost, tak právě fotografie rozhodují o tom, zda je nemovitost zaujme, jestli si detailně nabídku přečtou a půjdou na prohlídku.

Zájemci mají rádi i fotky okolí, pohledu z oken, vzdálenosti mezi domy, kam např. sahá polední sluníčko. Foto domů v sousedství, parkoviště, příjezdu, blízkého dětského hřiště, hranic pozemků. A samozřejmě snímky z dronu jsou dnes velké plus.

 

Super User
12. listopad 2020