Fotografie
Super User 12. listopad 2020

Fotografie

Fotky od vytrénovaného profesionála mají úplně jiný rozměr a hodnotu. I byt v původním stavu může vypadat dobře. Ne není to klamání klienta, nebojte se, to my také neuznáváme, ale je to o tom, že fotografové dokáží vidět detaily a věci, které my třeba nevidíme. Je tomu tak především díky světlu a širokoúhlým objektivům, se kterými umí fotograf pracovat. Můžete si myslet, že to zvládnete sami „taky tak dobře“, ale opak je skutečností. A určitě víte, co je ponorková nemoc. Vy na interiér hledíte svým životem, roky v bytě prožitými. Ale ten, kdo se chce podívat jako kupující, se dívá budoucností.

100x říkat nebo jednou vidět. Když v dnešní uspěchané době hledají zájemci vhodnou nemovitost, tak právě fotografie rozhodují o tom, zda-li je nemovitost zaujme a jestli si detailně nabídku přečtou. A díky tomu půjdou na prohlídku.

Zájemci mají rádi i fotky okolí, pohledu z oken, vzdálenosti mezi domy, kam např. sahá polední sluníčko. Foto domů v sousedství. Foto např. parkoviště, příjezdu, blízkého dětského hřiště. Fotky hranic pozemků. A samozřejmě fotky z dronu jsou dnes velké plus.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím