Splnil se nám sen o domečku
Markéta Vašatová 11. září 2017

Splnil se nám sen o domečku

S reality VAŠATOVÁ jsme maximálně spokojeni. Profesionální přístup paní Vašatové a její kolegyně Ivy Hemelíkové je 100%. Byla nám poskytnuta pomoc ve všech směrech - jednání s prodávajícím nemovitosti, s bankou, katastrálním úřadem i finančním úřadem atd. Všechny problémy, které se během prodeje nemovitosti vyskytly, byly okamžitě řešeny a vždy k naší spokojenosti. Díky paní Vašatové se nám splnil sen - bydlet v rodinném domečku. Děkujeme a všem opravdu doporučujeme.

Měla jsem v nich vynikající zastání a pomoc
Markéta Vašatová 01. září 2017

Měla jsem v nich vynikající zastání a pomoc

"Michal s Markétou, jsou pro mě otevření, flexibilní, spolehliví a velice ochotní lidé. Jsou mi velice blízcí. Z přátelství mi před dvěma lety pomáhali hledat v Praze byt k pronájmu. Jejich přímost a otevřenost, vzájemná komunikace, s jakou jsme spolupracovali, schopnost rychle zareagovat, je skvělá. Měla jsem v nich vynikající zastání, pomoc a radu.  V krátké době jsme společně našli a podporovali mě, i při dojednávání detailů a kladení správných otázek :-). Michale a Markéto, děkuji vám za vaši pomoc!"

Po snaze prodat sama jsem se obrátila na Markétu
Markéta Vašatová 13. listopad 2016

Po snaze prodat sama jsem se obrátila na Markétu

Jmenuji se Květa Petrželková a ráda bych Vám napsala, jak se mi spolupracovalo s paní Vašatovou. V první řadě musím říct, že jsem nejdříve vůbec neměla v plánu jít do kontaktu s realitním makléřem. Jednak jsem jim moc nevěřila (jejich pověst není zrovna úplně dobrá) a za druhé jsem si to chtěla udělat sama. Zkusila jsem to a bylo to náročné, nastudovávala jsem si veškeré informace, které jsou nutné k prodeji a neměla ani moc nápady, kde byt prodávat. Přece jen jsem v něm nějakou dobu žila a rozhodně jsem chtěla vybrat skvělé lidi, kteří z bytu budou mít radost a budou si ho vážit. Ale pak mi z toho šla už hlava kolem a kamarádka mi poradila, ať zkusím zavolat právě Markétce. Ona s ní spolupracovala a poradila mi, že by mi s tím mohla pomoci. Váhala jsem, ale nakonec jsem se to rozhodla vyzkoušet. Paní Vašatová si se mnou užila, na začátku spolupráce ve mně stále byla nedůvěřivost, ale musím říct, že si mne svým přístupem získala. Vždycky se mnou jednala narovinu a ve všem mi vyšla vstříc. Její pracovní tempo bylo obdivuhodné, o všechno se postarala a já jsem pouze pouštěla zájemce na prohlídku do mého bytu, který mi za dobrou cenu prodala. Kdybych se teďka měla rozhodovat, jak prodat nemovitost, tak neváhám, zvednu telefon a zavolám ji. S úsměvem dorazí, popovídáme si a pak, jak jsem psala, všechno zařídí. Od právního servisu, přes inzerci, půdorysy, po řešení na katastrálním úřadu a daňového přiznání. Navíc vím, že se v tom vyzná, takže se nebojím, že bych za pět let zjistila, že jsem měla něco udělat… Děkuji, paní Vašatová

Ona to dělá jinak než ostatní...
Markéta Vašatová 13. listopad 2016

Ona to dělá jinak než ostatní...

Tímto bych chtěl poděkovat paní Bc. Vašatové za perfektní služby při zprostředkování prodeje našeho zemědělského pozemku. Několik let jsem pracoval na pozici podnikového právníka v jedné velké realitní kanceláři a za tu dobu jsem přišel do kontaktu se (bez přehánění) stovkami různých makléřů. Proto si myslím, že kvalitu jejich práce dokážu posoudit dostatečně objektivně. A v případě paní Bc. Vašatové, i její asistentky paní Pácal, jsem byl nesmírně mile překvapen celkovou úrovní jejich profesionality, vystupování a přístupu ke klientovi. Mohu upřímně prohlásit, že si získali moji plnou důvěru, což rozhodně nebylo lehké, a služby reality VAŠATOVÁ s.r.o. s klidným svědomím doporučuji – takto schopných, rozumných a milých makléřů je málo.

Pro úplnost dodávám, že paní Bc. Vašatová mi obstarala několik vážných zájemců o koupi již do týdne (!) od zahájení zprostředkování. Nemovitost pak byla prodána ve velice krátké době, a to za dvojnásobnou (!!) kupní cenu, než jsem sám původně navrhoval. Poskytnutý právní servis byl naprosto v pořádku, bez námitek z mé strany. Celý průběh obchodu zcela bezproblémový.

Ještě jednou moc děkuji

Nehrála na mě
Super User 09. listopad 2016

Nehrála na mě "business divadlo"

Měla jsem k dispozici volné finanční prostředky a rozhodla se investovat do nákupu nemovitosti. Chtěla jsem si koupit byt na stáří a nyní ho pronajmout. Ze začátku jsem neměla jasnou představu, ale po prohlídce několika nabízených bytů jsem věděla, že chci malý byt. Nakonec jsem vybrala garsoniéru v zánovním domě na pěkném místě, blízko jsou potraviny, pošta i lékárna. Když jsem čekala na prohlídku bytu, proběhla kolem mě sympatická, usměvavá slečna, až po chvíli jsme se domluvily, že čekáme na sebe.... ČÍST VÍCE

…byla to dobrá volba
Markéta Vašatová 13. listopad 2016

…byla to dobrá volba

Prodej našeho bytu 2+1 v Pardubicích jsme původně chtěli zrealizovat sami, ale nakonec jsme z množství realitních makléřů intuitivně vybrali Markétu Vašatovou. A byla to dobrá volba, slečna Vašatová se svého úkolu zhostila na výbornou. I přes počínající krizi se jí podařilo náš byt prodat v relativně krátkém čase a za pro nás přijatelnou cenu. Byli jsme velmi spokojeni a služby Markéty Vašatové vřele doporučujeme.

Ocenili jsme dobré kontakty
Markéta Vašatová 13. listopad 2016

Ocenili jsme dobré kontakty

Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní Vašatové, která nám pomohla s koupí našeho nového bytu. Velmi nám vycházela vstříc při vyřizování všech potřebných náležitostí souvisejících jednak se samotnou koupí bytu a také s jeho převodem z družstevního do osobního vlastnictví. Při těchto činnostech jsme ocenili známosti paní Vašatové na různých úřadech a díky nim se nám podařilo některé úkony velmi urychlit. V případě, že bychom podobnou záležitost ještě někdy řešili, budeme se na paní Vašatovou s důvěrou obracet.

S důvěrou se znovu obrátím
Markéta Vašatová 13. listopad 2016

S důvěrou se znovu obrátím

Se slečnou Markétou Vašatovou jsem začala prodávat byt 1+kk. Oslovilo mě několik realitních kanceláří, dvě realitní kanceláře se vůbec aktivně nevěnovaly prodeji mého bytu, i když slibovaly okamžitý úspěch prodeje. Markéta Vašatová přivedla do týdne kupujícího s hotovostí. Celý proces proběhl rychle a hladce. Přístup slečny Vašatové byl velmi profesionální a pokud bych prodávala nemovitost, s důvěrou ji svěřím prodej.

Mohu pět samou chválu
Markéta Vašatová 13. listopad 2016

Mohu pět samou chválu

Prodávali jsme byt 3+1 ve Štefánikově ulici v Hradci Králové. Po půlročním nezdaru u né moc průbojné a komunikativní realitní kanceláře, jsme dostali doporučení na p. Markétu Vašatovou, která dnes působí v této firmě. Věci nabrali na vysokých obrátkách. Výborná komunikace, vstřícnost a perfektní reklama na internetu. Na paní Vašatovou mohu s rodinou pět jen samou chválu.***DOPORUČUJEME*** s čistým svědomím :-)

Smazala
Markéta Vašatová 11. listopad 2016

Smazala "negaci" současných RK

Vážení potencionální klienti paní Bc. Markétky Vašatové slyšte, slyšte ...... :-)):-))  naprosto vyčerpávajícím způsobem, s ohromnou chutí a vstřícností se nám slečna Vašatová věnovala, až do našeho vysněného konce bytové transakce. Vřele všem doporučujeme tuto mladou dámu, která se svým seriózním jednáním a vstřícností popřela všechnu negaci současných realitních kanceláří.