Světlý byt se zahradou a parkovacím stáním Flesarova, Třebechovice pod Orebem
4 190 000 Kč
Klíčové parametry nemovitosti
Nabízíme Vám k prodeji byt o velikosti 2+kk s parkovacím stáním, sklepem a podílem na společné zahradě v Třebechovicích pod Orebem.
Celková plocha bytu činí 58 m² + sklep + parkovací stání. Byt je v osobním vlastnictví a je umístěn ve třetím nadzemním podlaží (poslední) cihlového domu. K užívání je společná zahrada, kterou lze využít k posezení a grilování.
Byt prošel rekonstrukcí a nabízí praktickou dispozici 2+kk – obývací pokoj s kuchyňským koutem, samostatnou ložnici, koupelnu s WC. V obytném pokoji je položena plovoucí podlaha, v ložnici je na podlaze koberec a v koupelně dlažba. Byt je vybaven střešními okny Velux a plastovým bočním oknem. Byt je orientovaný na východní a jižní stranu.
Vytápění bytu a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. K bytu náleží sklep, který je sdílený s dalšími dvěma obyvateli domu. Součástí bytu je jedno parkovací stání na zahradě ve vnitrobloku. Vjezd na pozemek je zajištěn bránou na dálkové ovládání. Na zahradě se nachází společná kolárna.
Bytový dům je zděné konstrukce bez zateplení a skládá se z 8 bytových jednotek. V domě je zřízena společná televizní anténa a je zde možnost připojení k internetu prostřednictvím společnosti Starnet. Dům je v dobrém technickém stavu. Údržba zahrady probíhá formou společných prací vlastníků (např. údržba zeleně a zimní úklid), případně finančním příspěvkem do fondu oprav.
Lokalita: plná občanská vybavenost v místě; ZŠ a MŠ – v docházkové vzdálenosti; hlavní náměstní – v bezprostřední blízkosti; vlaková stanice – cca 15 min. pěší chůzí; Hradec Králové – cca 15 min. jízdy autem; přírodní lokalita – lesopark Bor a Přírodní park Orlice.
Třebechovice pod Orebem představují vyváženou kombinaci menšího plně vybaveného města a klidného prostředí s bezprostřední blízkostí přírody. Tato kombinace umožňuje komfortní bydlení s dostupností služeb i možností aktivního odpočinku v přírodě.
Financování pomůžeme vyřešit dle Vašich možností a požadavků. Těšíme se na Vás na prohlídce.
| Elektřina: | 230 V |
|---|---|
| Kanalizace: | Městská |
| Plyn: | Zaveden |
| Voda: | Vodovod |
| Konstrukce budovy: | Cihla |
| Podlaží: | 2. patro |
| Počet podlaží: | 3 |
| Vytápění: | Ústřední plynové |
| Stav nemovitosti: | Dobrý |
| Typ vlastnictví: | Osobní |
| Parkování: | Venkovní vyhrazené |
| Charakter obce: | Malé město |
| Orientace: | J, V |
| Zařízeno: | Částečně zařízeno |
| Dopravní dostupnost: | Vlak, Auto, Příměstská doprava |
| Rok výstavby: | 1919 |
| Sklep: | Ano |
| Zahrada: | Ano |
| PENB - třída: | G - Mimořádně nehospodárná |
plná občanská vybavenost v místě
ZŠ a MŠ
v docházkové vzdálenosti
hlavní náměstní
v bezprostřední blízkosti
vlaková stanice
cca 15 min. pěší chůzí
Hradec Králové
cca 15 min. jízdy autem
přírodní lokalita
lesopark Bor a Přírodní park Orlice
Prohlédněte si svoji novou nemovitost
Fotogalerie
Stáhnout všechny fotkyTěšíme se na vás na prohlídce
Kontaktujte nás

Děkujeme za Vaši důvěru.
Ihned, jak to bude možné, budeme Vás kontaktovat.
Do e-mailu Vám zasíláme několik zajímavostí.
Odesílatel je marketa@reality-vasatova.cz.
POZOR: Pro jistotu se podívejte i do složky nevyžádané pošty
nebo "Hromadné", když máte schránku na Seznamu.
Markéta a Michal


Ebook je na cestě k Vám.
E-mail dorazí během několika minut.
Hledejte e-mail s předmětem „Jak dobře prodat“.
Odesílatel je marketa@reality-vasatova.cz.
POZOR: Pro jistotu se podívejte i do složky nevyžádané pošty
nebo "Hromadné", když máte schránku na Seznamu.
Věříme, že v ebooku najdete užitečné informace.
Markéta a Michal

Videokurz už je na cestě k Vám.
E-mail dorazí během několika minut.
Hledejte e-mail s předmětem
„Na co si dát bacha při prodeji nemovitosti“.
Odesílatel je marketa@reality-vasatova.cz.
POZOR: Pro jistotu se podívejte i do složky nevyžádané pošty
nebo "Hromadné", když máte schránku na Seznamu.
Věříme, že se při videu pobavíte a zároveň v něm najdete užitečné informace.
Markéta a Michal
