Dům s pozemkem ve vilové čtvrti blízko centra
Mostní, Kateřinky u Opavy

1 Kč
icon
Dispozice
icon
Výměra
237m2
icon
Poznámka
V obci
icon
K předání
Ihned

Klíčové parametry nemovitosti

check
Parkování: Venkovní vyhrazené
check
Konstrukce budovy: Smíšená
check
Typ vlastnictví: Osobní
check
Vytápění: Ústřední plynové


check
Zdroj teplé vody: Shodný s vytápěním
check
Bez výtahu

Nabízíme k prodeji dům se zahradou (zapsaný na katastru jako stavba občanské vybavenosti) v Opavě, lokalita Kateřinky. Prodávaný dům se nachází v klidné, vilové zástavbě cca 5 min autem. od centra města. Celková plocha pozemku je 716 m², zastavěná plocha činí 331 m². Dům a zahrada jsou plně oploceny.

Vzhledem k tomu, že dům je stavba občanské vybavenosti, je dům vhodný pro: školu, školku, jídelnu, prodejnu, logistické centrum, salón, obchodní centrum, tělocvičnu, lékárnu, ordinaci, zdravotní středisko, polikliniku, společenské centrum, restauraci, ubytovnu. Tato stavba není určena k trvalému bydlení jako bytové nebo rodinné domy.

Dům je ze smíšeného zdiva, je nezateplený, udržovaný. Dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod, plyn a kanalizaci. Pochází z roku cca 1920, bývalý objekt CO, bývalá prádelna, v 90. letech upraveno na osvětové zařízení.

Vnitřek domu je v původním udržovaném stavu. Podlahy jsou betonové (v některých místnostech je položena dlažba, někde koberec), elektřina – hliník. V domě jsou částečně plastová, částečně dřevěná okna. Plastová okna mají venkovní žaluzie. Vytápění objektu a ohřev vody jsou zabezpečeny plynovým kotlem. V domě jsou dva plynové kotle (pro 1NP a pro 2 NP). Dům má 3. nadzemní podlaží a je částečně podsklepený (51 m²). V prvním nadzemním podlaží jsou kanceláře, kuchyňka, zázemí, zasedačka (samostatná část) vybavená nábytkem. Ve druhém nadzemním podlaží jsou tři místnosti. Ve třetím nadzemním podlaží je koupelna, WC a půda. Celková užitná plocha je cca 230 m² + půdní prostor ve 3NP. Možná přestavba na bydlení, nutné jednání se SÚ, přestavba a rekolaudace, bližší info v této věci zájemcům zašleme elektronicky.

Na zahradě je studna, která je v tuto chvíli nefunkční. V okolí domu se nachází dostatečné parkovací prostory. Pro více aut je možné parkování na pozemku. Na rohu pozemku se nachází sloup elektrického vedení (ČEZ má na pozemku věcné břemeno). Celkový technický stav domu odpovídá svému stáří a pravidelné údržbě. Dům vyžaduje celkovou rekonstrukci.

Financování pomůžeme vyřešit dle Vašich možností a požadavků. Těšíme se na Vás na prohlídce.

Elektřina:230/400 V
Plyn:Zaveden
Voda:Vodovod
Konstrukce budovy:Smíšená
Podlaží:2. patro
Vytápění:Ústřední plynové


Zdroj teplé vody:Shodný s vytápěním
Stav nemovitosti:Dobrý
Typ vlastnictví:Osobní
Parkování:Venkovní vyhrazené
Charakter obce:Velké město
Infrastruktura v okolí:Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
Umístění:V obci
Dopravní dostupnost:MHD, Příměstská doprava, Auto, I. třída, II. třída, Vlak
Sklep:Ano
Cena včetně provize:Ano
PENB - třída:G - Mimořádně nehospodárná

MHD: Opava, Nákladní - Witzenmann

1.2 km, 17 minut

Restaurace: Restaurace U Hroudy

164 m, 2 minuty

Obchod: Supermarket BILLA

839 m, 11 minut

Prohlédněte si svoji novou nemovitost

Stáhnout v PDF

Těšíme se na vás na prohlídce

Kontaktujte nás

Preferovaný kontakt
Odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.