Rodinný dům se dvěma byty s velkou garáží, dílnou a zahradou
Barchov

5 690 000 Kč
icon
Dispozice
7+2
icon
Výměra
250m2
icon
Poznámka
V obci
icon
K předání
Ihned

Klíčové parametry nemovitosti

check
Parkování: Garáž
check
Konstrukce budovy: Cihla
check
Typ vlastnictví: Osobní
check
Orientace: S, J, V, Z
check
Vytápění: Ústřední plynové
V domě, Plynové, Kotel
V místnosti, Tuhá paliva, Krb
check
Zdroj teplé vody: Shodný s vytápěním
check
Bez výtahu
check
Počet podlaží: 2
check
Částečně zařízeno

Nabízíme Vám k prodeji samostatně stojící rodinný dům o dvou bytových jednotkách (3kk, 4kk), s velkou garáží (3 auta), stodolou, dílnou, místností pro venkovní kuchyň a krásnou zahradou v obci Barchov. Barchov je vesnice v okrese Hradec Králové, ležící asi 8 km od města Nový Bydžov.

Celková plocha pozemku je 1 375 m². Pozemek je oplocený. Dům má upravenou zahradu s krytou pergolou a udírnou. Na dům navazuje stodola s garáží (dají se zaparkovat 3 auta) a dílnou o velikosti cca 202 m². Na zahradě je také zemní bazén kruhového půdorysu, skleník a dětské hřiště. Krytina střechy je z pálené tašky, krovy domu jsou v pořádku. Okna jsou plastová (dvojsklo).

Nepodsklepený rodinný dům z roku 1942 má dvě bytové jednotky o velikosti 3+kk (přízemí) a 4+kk (1.patro). PŘÍZEMÍ - 3+kk (cca 92 m²), dům prošel částečnou rekonstrukcí v roce 2000-2005 - topení, modernizace obývacího pokoje, výměna vchodových dveří, výměna elektrického vedení, potrubí vodovodu kromě koupelny v 2. NP a modernizace obývacího pokoje a kuchyně v 2. NP. Na podlahách je položen koberec, PVC nebo dlažba. Je zde nutné dodělat koupelnu (v tuto chvíli je vybouraná).

PRVNÍ PATRO - 4+kk (114 m²), toto patro prošlo v roce 2009 částečnou rekonstrukcí – elektřina je v mědi kromě chodby, kde je v hliníku, podlahy v obývacím pokoji, plastová okna. Jsou zde lokální krbová kamna a přivedeny rozvody na topení (chybí radiátory). Je zde snížený strop sádrokartonem. Koupelna je k rekonstrukci. V pokojích je položena plovoucí podlaha, v koupelně a na WC je dlažba.

Pozemek je připojen na vodovod, elektrickou energii a plyn. Vytápění je plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva, ve 2. NP jsou krbová kamna, chybí zde topná tělesa. Voda je ohřívaná plynovým kotlem. Odpadní voda je svedena do septiku (vyváží se cca 1x za 5 let), s přepadem do kanalizace. Dům je napojen na kopanou studnu (cca 6 m hluboká), voda z ní se používá jako pitná. Obecní voda je zavedena do technické místnosti. Dešťová voda je svedena do obecní kanalizace. Poslední zkouška pitné vody byla provedena v roce 1986.

Barchov je vesnice s cca 300 obyvateli. Barchov nabízí pouze základní občanskou vybavenost. Nejbližší potraviny jsou v obci Měník (cca 4 km). MŠ a ZŠ jsou v obcích Měník, Boharyně, Kratonohy, Prasek. V bezprostřední blízkosti domu je zastávka autobusu směr Nový Bydžov (jízda trvá 16 min), na opačnou stranu jede do Hradce Králové (jízda cca 30-40 min.). Ve vesnici se nachází několik vodních ploch jako Návesník, Tahounek a Beránek. Vesnice má svůj obecní úřad, kulturní dům, zámek Barchov, dětské a hasičské hřiště. V okolí se rozkládají pole, louky a lesy.

Financování pomůžeme vyřešit dle Vašich možností a požadavků. Těšíme se na Vás na prohlídce.

Kanalizace:Jímka
Plyn:Zaveden
Voda:Vodovod
Konstrukce budovy:Cihla
Počet podlaží:2
Vytápění:Ústřední plynové
V domě, Plynové, Kotel
V místnosti, Tuhá paliva, Krb
Zdroj teplé vody:Shodný s vytápěním
Stav nemovitosti:Dobrý
Typ vlastnictví:Osobní
Parkování:Garáž
Charakter obce:Vesnice
Infrastruktura v okolí:Místní úřad, Kulturní zařízení
Orientace:S, J, V, Z
Umístění:V obci
Zařízeno:Částečně zařízeno
Vybavení:Kuchyňská linka, Krb, Vana
Dopravní dostupnost:Příměstská doprava, Auto, I. třída, II. třída
Rok výstavby:1942
Balkón:Ano
Zahrada:Ano
Cena včetně provize:Ano
PENB - třída:G - Mimořádně nehospodárná

MHD: Káranice

6.6 km, 89 minut

Restaurace: Hospoda Pod lipami

4.0 km, 53 minut

Obchod: OKENKA s.r.o. - stavba JTM

8.2 km, 110 minut

Prohlédněte si svoji novou nemovitost

Stáhnout v PDF

Těšíme se na vás na prohlídce

Kontaktujte nás

Preferovaný kontakt
Odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.