Virtuální prohlídka

Ano jdeme s dobou. 3D sken je moderní animovaná technologie pro virtuální prohlídky. K čemu je to dobré? Přestaňte teď být na chvilku prodávající a vciťte do „vašeho zájemce o koupi“.

Již dlouho nemůžete najít svůj vysněný dům. Jste pracovně vytížený a nazlobený z nedostatečně poskytovaných informací ve veřejných inzerátech. Na několika prohlídkách jste byli zklamáni. Na informaci od nás vás něco zaujme a máte zájem se více seznámit. A my vám nabízíme: „Račte vstoupit“. A pak si procházíte interiérem pomyslně sami kudy chcete, jak chcete, jak dlouho chcete. Vracíte se a jdete různými směry. Sami jste režiséry své prohlídky, sken vám jen nabízí, kam můžete vstoupit. Nikoho nezdržujete. Můžete se projít jako návštěva. Máte detailní přehled. 

Procházíte se a přemýšlíte si, jak se v tom cítíte a jestli vám vyhovuje. Co chcete více?

Přemýšlíte si „po svém“ a když pak přijde na prohlídku, máte informační a prožitkový náskok. „Jdete na jistotu". A nebo se ujistíte, že to není to, co sháníte a hledáte dál. Získali jsme Vás…? Podívejte se na takové virtuální prohlídky, které zpracováváme pro klienty, kterým pordáváme nemovitosti. 

 

Super User
12. listopad 2020

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím