Virtuální prohlídka

Ano jdeme s dobou. 3D sken je moderní animovaná technologie pro virtuální prohlídky. K čemu je to dobré? Přestaňte teď být na chvilku prodávající a vciťte se do „Vašeho zájemce o koupi“.

Již dlouho nemůžete najít svůj vysněný dům. Jste pracovně vytíženi a nazlobeni z nedostatečně poskytovaných informací ve veřejných inzerátech. Na několika prohlídkách jste byli zklamáni. Na našich informacích Vás něco zaujme a máte zájem se s nemovitostí více seznámit. A my Vám nabízíme: „Račte vstoupit“. A pak si procházíte interiérem pomyslně sami, kudy chcete, jak chcete, jak dlouho chcete. Vracíte se a jdete různými směry. Sami jste režiséry své prohlídky, sken Vám jen nabízí, kam můžete vstoupit. Nikoho nezdržujete. Můžete se projít jako návštěva. Máte detailní přehled. 

Procházíte se a přemýšlíte si, jak se tam cítíte, jestli Vám vyhovuje dispozice a plánujete. Co chcete více?

Přemýšlíte si „po svém“, a když pak přijde na prohlídku, máte informační a prožitkový náskok. „Jdete na jistotu". Nebo se ujistíte, že to není to, co sháníte a hledáte dál. Získali jsme Vás…? Podívejte se na virtuální prohlídky klientů, kterým prodáváme nemovitosti. 

 

Super User
12. listopad 2020