Videoprohlídka

Díky videoprohlídkám umíme zvednout představivost a tím pádem i reálný zájem lidí o danou nemovitost. Videa ukazují více požadovanou realitu. Mají velký dosah a využitelnost. Můžeme s nimi pracovat na sociálních sítích a díky tomu mít větší šanci prodat Vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a co nejdříve.

Svět chce prostě video. Videoprohlídka tak přispívá k rychlejšímu a efektivnějšímu prodeji. Sami jsme překvapeni, kolik zájemců reaguje na tento typ propagace.

Umíme video natočit společně s fotografováním, takže 2 mouchy jednou ranou a ještě stále v přijatelném čase pro Vás.

Pokud prodáváme dům, používáme i záběry z dronu, aby si zájemci dokázali lépe představit polohu nemovitosti, sousedy, zeleň, příjezdovou cestu, parkování, prosluněné území, vzrostlé stromy, no prostě celé okolí. Takovéto záběry jsou opravdu ceněny.

Ve videu vypíchneme výhody nemovitosti a nejzajímavěji informace pro potenciální kupce. Vysvětlujeme, pro koho je nemovitost vhodná, jaký je její stav a co se nachází v nejbližším okolí (např. rodiče vždy zajímá, zda je v okolí škola, školka, dětský lékař apod.). Zdůrazníme informace, které by v psané formě zanikly, ale pro zájemce mohou být důležité. 

Super User
12. listopad 2020