Příprava nemovistosti na prodej

Způsob, jakým prezentujeme nemovitosti na prodej je naprosto klíčový. Příprava nemovitostí na prodej je velmi důležitou součástí dnešní prezentace nemovitosti. My se tím zabýváme u každé naší nabídky. Lidé chtějí vidět na fotografiích krásné, uklizené a čisté interiéry. To, jak nemovitost dokážeme odprezentovat, rozhoduje o tom, zda-li mají potenciální kupující zájem přijít na prohlídku…

Rozsah přípravy je dán situací, jestli je byt či dům ještě obýván. Dům většinou je, byt už tak často není. Pokud tedy např. v domě někdo bydlí, plně respektujeme jeho obyvatele a hledáme možnosti, jak nabízet nemovitost a ještě stále respektovat soukromí domácích. Je-li nemovitost prázdná, pak je radost ji upravit na přímo „kouzelnou proměnu“.

Homestaging zvýrazní funkčnost a nabídne využití bytu očima interiérového designéra. Ano, často vykouzlíme nové pojetí k překvapení i stávajících vlastníků.

Věřte nebo ne, PRVNÍ DOJEM je to nejdůležitější – čistota, vůně a to, jak se člověk v nemovitosti cítí. Máme vypozorované, že především čistota a vůně jsou velmi důležité aspekty pro ženy při rozhodování. A ženy také často bývají ty, které mají „poslední“ slovo při rozhodování o koupi.

Pokud v nemovitosti klienti bydlí, tak se společně dohodneme, co vše můžeme udělat proto, aby interiéry vypadaly co nejzajímavěji pro poptávající. Vždy je vše na schválení Vás, klientů, abyste si nemysleli, že Vám přeorganizujeme celý byt….:-)

Podívejte se na fotky a sami se přesvědčte, co je pro Vás srozumitelnější, kam byste raději vstoupili.

Super User
11. listopad 2020

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím