Řadový rodinný dům se zahradou
Sportovní, Malšovice u Hradce Králové

9 990 000 Kč
icon
Dispozice
4+1
icon
Výměra
169m2
icon
Poznámka
Klidná část obce
icon
K předání
Ihned

Klíčové parametry nemovitosti

check
Parkování: Garáž
check
Konstrukce budovy: Cihla
check
Orientace: V, Z
check
Vytápění: Ústřední plynové


check
Zdroj teplé vody: Plynový průtokový (karma)
check
Bez výtahu
check
Počet podlaží: 2
check
Částečně zařízeno

Nabízíme Vám dvougenerační rodinný dům 4+1 se zahradou, terasou a garáží ve velmi žádané lokalitě Hradce Králové, v Malšovicích, ulice Sportovní. Jedná se o středový dům z 10 řadových domů. Dům se nachází na velmi příjemném místě mimo hlavní ulici.

Konstrukce budovy: plynosilikáty, příčky domu jsou cihlové, stropy jsou z hurdisek, schodiště dřevěné. Celková plocha pozemku je 331 m² (z toho 67 m², parcela pod domem je v osobním vlastnictví, zbylé dvě parcely před domem a za domem jsou ve vlastnictví města, které má s majitelkou nájemní smlouvu). Parcely lze od města odkoupit.

Stavba domu je z roku 1971. Dům je v zachovalém, původním stavu, určený ke kompletní rekonstrukci. Nemovitost je kompletně podsklepená. Sklep je suchý, prostorný s menšími okny a nabízí možnost dalšího využití. Na domě proběhla v r. 2013 rekonstrukce střechy, plechová krytina. Částečná výměna oken dřevěných za plastová. Dispozice domu: 1NP – kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, samostatné WC, předsíň, vstup do sklepa. Z obývacího pokoje je přístup na terasu a do zahrady. 2.NP – schodiště, 3 samostatné pokoje, chodba, koupelna. Suterén – garáž, dílna, prádelna, dvě komory

V domě se topí plynovým kotlem a ohřev vody je plynovou karmou. Na pozemek je přivedena voda z městského vodovodu, odpadní voda je svedena do kanalizace.

Příjezd k domu je po zpevněné komunikaci, pozemek je oplocen. Na pozemku je kůlna na zahradní nářadí, zahrada je udržovaná s ovocnými keři (ostružiny).

Malšovice je klidná a velmi oblíbená čtrť, kde převládají rodinné domy, proto je vhodná pro rodinné bydlení. Na severu je ohraničena tokem řeky Orlice, kolem které vede cyklostezka. Tato část se nachází na jihovýchod od centra města, kam se zle dostat za 8 min městskou dopravou. Nejbližší zastávka MHD je 500 m a jmenuje se „Malšovice – u Čechů“, odtud jezdí trolejbusy i autobusy. V docházkové vzdálenosti od domu je základní a mateřská škola Úprkova. Dále jsou zde mnohá sportoviště jako fotbalový stadión, plavecký bazén Flošna, tenisové kurty (naproti domu) aj., obchody a nákupní centra. Nejbližší obchod je pěšky 600 m a nákupní centrum Orlice park je do 5 min autem. Výborně se najíte v blízké restauraci U Mlejna. Kdo má rád přírodu, ocení blízkost hradeckých lesů, jeden z největších lesních celků ve východních Čechách.

Financování bytu Vám rádi pomůžeme vyřešit dle Vašich možností a požadavků. Těšíme se na Vás při prohlídce.

Elektřina:230/400 V
Kanalizace:Městská
Plyn:Zaveden
Voda:Vodovod
Konstrukce budovy:Cihla
Počet podlaží:2
Vytápění:Ústřední plynové


Zdroj teplé vody:Plynový průtokový (karma)
Stav nemovitosti:Dobrý
Parkování:Garáž
Charakter obce:Velké město
Infrastruktura v okolí:Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
Orientace:V, Z
Umístění:Klidná část obce
Zařízeno:Částečně zařízeno
Vybavení:Kuchyňská linka, Vana
Dopravní dostupnost:MHD, Příměstská doprava, Auto, Dálnice, I. třída, II. třída, Vlak, Letiště
Rok výstavby:1971
Balkón:Ano
Sklep:Ano
Terasa:Ano
Zahrada:Ano
Cena včetně provize:Ano
PENB - třída:G - Mimořádně nehospodárná

Prohlédněte si svoji novou nemovitost

Virtuální prohlídka

Stáhnout v PDF

Těšíme se na vás na prohlídce

Kontaktujte nás

Preferovaný kontakt
Odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.