Klidný pozemek u lesa 1 267 m², Nový Hradec Králové
Nad Rybníky, Kluky

6 950 000 Kč
icon
Dispozice
icon
Výměra
1267m2
icon
Poznámka
Klidná část obce
icon
K předání
Po dohodě

Klíčové parametry nemovitosti

check
Typ vlastnictví: Osobní
check
Orientace: S, J, V, Z
check
Bez výtahu

Prodej pozemku o rozloze 1 267 m² v Hradci Králové, lokalita Nový Hradec Králové, katastrální území Kluky, ulice Nad Rybníky. Pozemek je vhodný pro klienty, kteří hledají bydlení v klidném prostředí a blízkost lesa na procházky. Vedle pozemku se nachází pozemek ve vlastnictví Statutárního města Hradce Králové.

Na pozemku se počítá se zastavěnou plochou rekreačního objektu s číslem evidenčním 74,89 m². Momentálně se vyřizuje projekt na dům, poté bude možné začít dům stavět. V současné době se na pozemku nachází chata s číslem evidenčním, která je o dispozici 3+1. Celková užitná plocha je 64 m² (přízemí, 1. patro). V přízemí se nachází: předsíň, chodba, koupelna se sprchovým koutem a WC, kuchyň, obývací pokoj. V 1. patře jsou dvě místnosti.

Chata je po částečné rekonstrukci, opravená fasáda, opravená dřevěná okna, elektřina v mědi, položena plovoucí podlaha. V celé chatě je položena plovoucí podlaha, v koupelně je na podlaze dlažba. Chata je vytápěna kotlem na tuhá paliva. Ohřev vody je též kotlem na tuhá paliva nebo elektrickým bojlerem. Chata disponuje dvěma komíny (lze tedy v chatě zabudovat krbová kamna – je potřeba udělat revizi komínu). Střecha chaty je plechová.

Lokalita Nový Hradec Králové je místní částí města Hradec Králové, obklopena lesy, loukami a rybníky (Biřička a Cikán). Nedaleko se nachází i devítijamkové golfové hřiště s restaurací (4 min jízdy autem). Dopravní dostupnost je zajištěna příměstskou autobusovou a městskou hromadnou dopravou (bus č. 1 a 2). Pozemek je v mírném svahu, tvarově nerovný obdélník, momentálně porostlý zelení.

Na pozemku jsou vybudované veškeré inženýrské sítě – vodovodní řád, kanalizace, elektro. Příjezd je po zpevněné štěrkové cestě. Pozemek se nachází ve velmi klidné části obce, ideální pro pohodové bydlení rodiny s dětmi. Lokalita je vynikající na procházky, sport, kolo.

Financování pomůžeme vyřešit dle Vašich možností a požadavků.

Plyn:Není
Voda:Vodovod
Typ vlastnictví:Osobní
Charakter obce:Velké město
Infrastruktura v okolí:Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
Orientace:S, J, V, Z
Umístění:Klidná část obce
Dopravní dostupnost:MHD, Příměstská doprava, Auto, Dálnice, I. třída, II. třída, Vlak, Letiště
Cena včetně provize:Ano

MHD: Autobusová Doprava - Jan Mrázek S.r.o.

1.7 km, 21 minut

Restaurace: Country Club Lucie

704 m, 9 minut

Obchod: Albert

2.0 km, 24 minut

Prohlédněte si svoji novou nemovitost

Stáhnout v PDF

Těšíme se na vás na prohlídce

Kontaktujte nás

Preferovaný kontakt
Odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.
}