Rodinný dům 5+kk ve výjimečné lokalitě
Zámeček, Třebeš

11 500 000 Kč
icon
Dispozice
5+kk
icon
Výměra
219m2
icon
Poznámka
Klidná část obce
icon
K předání
Ihned

Klíčové parametry nemovitosti

check
Parkování: Venkovní vyhrazené
check
Konstrukce budovy: Cihla
check
Typ vlastnictví: Osobní
check
Vytápění: Lokální palivové


check
Zdroj teplé vody: Elektrický se zásobníkem (bojler)
check
Bez výtahu
check
Počet podlaží: 2
check
Nezařízeno

Těší nás, že vám můžeme představit dům, který je výjimečný svoji skvělou polohou, umístěný na místě, které vůbec nepřipomíná město, přesto ve městě stojí. Tichý a velkorysý, čekající na svůj nový příběh. Dům, ve kterém najdete opravdový domov.

Jedná se o tradiční cihlový dům, který bude dělat radost několika generacím, má promyšlenou dispozici a neobvykle rozlehlý a funkční suterén. Je zde možné vybudovat wellness, barové zákoutí, sportovní místnost, hernu pro děti a vše, co vás napadne. Celková plocha domu je 219 m² (1. podlaží 79 m², 2. podlaží 60 m², suterén 80 m²). Pozemek má pravidelný tvar a rozumnou velikost 708 m². Do obývacího pokoje a kuchyně svítí příjemně západní slunce. Terasa je umístěna v soukromí za domem, ale míst pro posezení u dobré kávy je zde mnoho.

Kolaudace proběhla v 90. letech, přesto je dům ve skvělé kondici. Uvítáme, pokud si na prohlídku s sebou vezmete odborníka z oboru staveb. Předpokládá se modernizace dle současných standardů. Své dosavadní sny, nápady i zkušenosti můžete vepsat do zdí tohoto báječného domu.

Obyvatelé v této lokalitě oceňují především hodnotné přírodní prostředí hradeckých lesů, ale také soustavu rybníků Biřička-Cikán-Datlík-Roudnička. V blízkosti je nově otevřená cyklostezka spojující Třebeš s Vysokou nad Labem. Moderní golfové hřiště s restaurací je vzdálené několik minut od objektu. Jedná se o klidnou a bezpečnou lokalitu vyhledávanou rodinami s dětmi.

Pokud potřebujete řešit financování hypotékou, náš odborný tým je připravený zajistit dobré podmínky u všech bank. Převod na katastru i úschovu kupní ceny řešíme u vyhlášené advokátní kanceláře přímo v Hradci Králové. K domu je kompletní projektová dokumentace a dokonce několik fotografií z doby výstavby. Těšíme se na Vás na prohlídce, kde si řekneme další zajímavosti.

Technické informace k domu:

Tento dům se skládá ze dvou nadzemních a jednoho podzemního podlaží. Zde je vybudovaný rozlehlý suterén. Obvodové zdivo i příčky tvoří pálené cihly. Plášť budovy je zateplený Orsilem tloušťky 50 mm. Stropní konstrukce jsou vyhotovené z keramických panelů hurdis. Na střechu byly použity betonové tašky zn. Bramac.

Dům je napojen na městkou vodu a elektřinu. Odpadní voda je svedena do septiku, v místě se však nachází městská kanalizace s možností připojení. V domě zatím není žádný topný systém, k vytápění sloužil krb. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.

Dispozice 1. NP: kuchyň, obývací pokoj s francouzskými dveřmi a vchodem na terasu, dva pokoje, WC chodba a vstup do prostorného suterénu.

Dispozice 2. NP: dva pokoje, chodba, dvě koupelny (v projektu je místo menší koupelny navržena šatna), komora.

Dispozice suterén: chodba + 4 místnosti

Elektřina:230 V
Kanalizace:Jímka
Plyn:Není
Voda:Vodovod
Konstrukce budovy:Cihla
Počet podlaží:2
Vytápění:Lokální palivové


Zdroj teplé vody:Elektrický se zásobníkem (bojler)
Stav nemovitosti:Dobrý
Typ vlastnictví:Osobní
Parkování:Venkovní vyhrazené
Charakter obce:Velké město
Infrastruktura v okolí:Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
Umístění:Klidná část obce
Zařízeno:Nezařízeno
Dopravní dostupnost:MHD, Příměstská doprava, Auto, Dálnice, I. třída, II. třída, Metro, Vlak
Rok výstavby:2000
Sklep:Ano
Terasa:Ano
Zahrada:Ano
Cena včetně provize:Ano
PENB - třída:E - Nehospodárná

MHD: Autobusová Doprava - Jan Mrázek S.r.o.

2.0 km, 23 minut

Restaurace: Bistro U Hvězdárny

203 m, 2 minuty

Obchod: Penny market

1.3 km, 15 minut

Prohlédněte si svoji novou nemovitost

Virtuální prohlídka

Stáhnout v PDF

Těšíme se na vás na prohlídce

Kontaktujte nás

Preferovaný kontakt
Odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.
}