Pozemek k výstavbě rodinného domu v příjemné lokalitě
Moravany nad Loučnou

2 700 000 Kč
icon
Dispozice
icon
Výměra
874m2
icon
Poznámka
icon
K předání
Po dohodě

Klíčové parametry nemovitosti

check
Typ vlastnictví: Osobní
check
Bez výtahu

Nabízíme Vám k prodeji pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu v nové zástavbě v lokalitě Moravany nad Loučnou. Pozemek je o velikosti 874 m². Lokalita je vhodná jak pro rodiny s dětmi tak i pro starší klienty.

Jedná se o zajímavý, mírně svažitý pozemek v klidné, nové lokalitě. Šířka pozemku je cca 23,30 m a délka pozemku je cca 37,50 m. K pozemku jsou přivedeny všechny sítě: elektřina, vodovod, plyn, kanalizace.

Součástí prodeje pozemku je též projekt na výstavbu rodinného domu o dispozici 4+kk (užitná plocha 90,8 m²), ke kterému bylo již vydáno stavební povolení. Jedná se o individuální projekt, kterému se majitelé spolu s architektem poctivě věnovali. Návrh domu je velmi zdařilý a krásně pasuje na pozemek. Nový majitel tak ušetří min. 2 roky s vyřizováním veškeré dokumentace - koupí pozemek a může ihned začít stavět. Můžeme také doporučit kvalitní firmu na výstavbu, která měla rodinný dům majitelům stavět.

Moravany se nachází cca 15 km od Pardubic, cca 14 km od Chrudimi, 28 km od Hradce Králové. V obci je perfektní občanská vybavenost: základní a mateřská škola, knihovna, sportovní hala, dětská lékařka, zubní ordinace, praktický lékař, dva obchody, pohostinské zařízení, vlakové nádraží (vzdálená cca 8 min. chůzí, frekventovaná železniční trasa), autobusová zastávka (ulice Smetanova). Do konce roku 2022 má být otevřen další úsek D35 (bude mít nájezd nedaleko obce). Obyvatelům Moravan urychlí cestu do Hradce Králové a též do Prahy.

Financování Vám pomůžeme vyřešit dle Vašich možností a požadavků.

Kanalizace:Městská
Plyn:Na hranici
Voda:Na hranici
Typ vlastnictví:Osobní
Cena včetně provize:Ano

MHD: Moravany

468 m, 6 minut

Restaurace: Moravanské Bistro

107 m, 1 minuta

Obchod: Potraviny Jednota

5.2 km, 64 minut

Prohlédněte si svoji novou nemovitost

Stáhnout v PDF

Těšíme se na vás na prohlídce

Kontaktujte nás

Preferovaný kontakt
Odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.
}