Rodinný domek / chalupa

Myštěves, okres Hradec Králové
Dispozice4+1
Výměra107 m2
PoznámkaKLIDNÁ LOKALITA
K předáníIhned

Popis

4 parkovací stání * po kompletní rekonstrukci * venkovní posezení s pergolou * zahradní krb * vhodné i jako chalupa k celoročnímu obývání

Základní informace

DÍLNASEPTIKSTUDNA
ROVINATÁ ZAHRADAPRO RODINUPO REKONSTRUKCI
Dům více

Stav domu a rekonstrukce:

Nemovitost je ve velmi dobrém stavu po kompletní rekonstrukci, která probíhala v letech 2015 až 2018.

Proběhlo podkopání, základy jsou vylity železobetonem, kompletní podříznutí, nové vnější i vnitřní omítky, betonová podlaha (+položena izolace). Dále zateplení, kolem oken (špalety), střecha (betonové pálené tašky, krovy, latě, folie, kvalitní izolace z chytré pěny – 25-30 cm), střešní okna Velux včetně rolet, plastová okna (se sítěmi a žaluziemi), nové odpady, vodovodní trubky v plastu, vyfrézování komínu, vyvložkování, nové rozvody elektroinstalace 220 a 380 V, přeložka ze střechy do země, tři nové rozvaděče. Nově bylo vestavěno podkroví (věnec, obvodové zdi, štíty, nové rozvody elektroinstace, sádrokartony), v podlaze nové trámy a izolační vaty 30 cm. Rovněž došlo k rekonstrukci koupelny

Dispozice:

Přízemí – zádveří, kuchyň s jídelnou, pokoj 1, koupelna, podkroví – chodba, pokoj 2, pokoj 3, předsíň, pokoj 4 (v rekonstrukci), koupelna (v rekonstrukci).

Orientace:

Orientace domu je na jih, jihovýchod a severovýchod.

Inženýrské sítě:

Dům je napojen na městský vodovod, na pozemku se nachází studna (užitková voda). Odpad je sveden do nového septiku s přepadem do obecní kanalizace.

Vytápění a ohřev vody:

Vytápění je zajištěno krbovými kamny, ohřev vody elektrický se zásobníkem (bojler).

Další užitečné informace:

K domu náleží dílna a pergola se zahradním krbem. Příjezd je ze silnice po zpevněné komunikaci udržované obecními prostředky. K dispozici jsou 4 parkovací stání na pozemku.

V domě zůstává:

Dle domluvy v domě může zůstat kuchyň se sklokeramickou deskou, lednice s mrazákem a ostatní nábytek, nebo může být kompletně vystěhován a zajištěno nastěhování nového majitele.

 

Nemovitost je vhodná nejen k rekreaci, jako moderní chalupa k celoročnímu obývání (v zimě je dům vytopen za cca 1 hod.), ale i ke stálému bydlení.

Lokalita více

 

Dům se nachází v klidné lokalitě s minimem provozu v obci Myštěves 20 km vzdálené od Hradce Králové a 7 km od Nového Bydžova. V okolí zámek Myštěves – golf rezort, jízdárna s koňmi, rybník, fotbalové hřiště, obchod, dětské hřiště, obecní úřad, hostinec, lesy, cyklostezky, koupaliště v Lodíně je vzdálené 5 min.

Pozemek více

 

Celková plocha pozemku pokrývá 553 m² a zastavěná plocha 200 m². Pozemek je rovinatý, obdélníkového tvaru, kompletně oplocený a zatravněný.

Potřebujete vědět více? Jsme tu pro vás

Bc. Markéta Vašatová

773 123 092
Kontaktujte nás

Náš názor

Náš názor text

Odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.

Názor technika

Názor technika text

Odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.

Propočet financí

Propočet financí text

Odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.

Kontaktujte nás

Preferovaný kontakt
Odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím