Patrový rodinný dům v blízkosti dálnice D11
Smiřice, Smiřice

5 890 000 Kč
icon
Dispozice
5 a více pokojů
icon
Výměra
221m2
icon
Poznámka
Okraj obce
icon
K předání

Klíčové parametry nemovitosti

check
Parkování: Garáž
check
Konstrukce budovy: Smíšená
check
Vytápění: ústřední plynové
check
Bez výtahu
check
Vybavení: Částečně
check
Počet podlaží: 2

Nabízíme Vám samostatně stojící velký rodinný dům s garáží, dílnou a technickou místností ve městě Smiřice, vzdálené 14 km od Hradce Králové.

Dům byl postaven v letech 1985-1990 a je v původním stavu. Obvodové zdivo je z cihel a plynosilikátů, vnitřní příčky jsou z červené cihly, elektřina je v mědi a okna jsou dřevěná (je pouze 1 plastové okno v patře). Stropy jsou z keramických stropních vložek Miako. Schodiště je betonové a obložené mramorem. V celém domě jsou podlahy z betonu, na kterém je položeno linoleum, dřevěná podlaha, koberec nebo dlažba. Na střeše je lepenka. Průchod střechou mají dva komíny (nevyužitý na plynový kotel, digestoř).

Dispozice domu je 5+1: suterén cca 48 m²: dílna, špajz, prádelna, kotelna, technická místnost + garáž (23 m²); přízemí cca 73 m²: kuchyň s jídelnou, komora, obývací pokoj (velmi prostorný), zádveří, šatna, chodba, WC + lodžie (3,5 m²); 1. patro cca 66 m²: 3 pokoje, koupelna a samostatné WC + lodžie (3,5 m²).

Celková plocha pozemku je 781 m². Pozemek je oplocený a zahrada slouží pro odpočinek. Nemovitost má tři vstupy do domu. Přístup do obytné části domu je venkovním schodištěm přes verandu. Další vchod je boční a poslední je přes suterén domu.

Dům je napojen na elektřinu a plyn. Odpadní voda je svedena do kanalizace. Na pozemku je vrtaná studna do hloubky 4,5 m a voda z ní je využívána jako užitková. Dům je vytápěn plynovým kotlem zn. Protherm (cca rok 2015). Voda je ohřívána elektrickým bojlerem.

Obec Smiřice má přibližně 3 100 obyvatel a nachází se 14 km od Hradce Králové a 10 km od Jaroměře. Smiřice mají plnou občanskou vybavenost (obchody s potravinami, MŠ a ZŠ, obecní úřad, pošta, lékař, lékárna, restaurace) a výbornou dopravní obslužnost. Smiřice mají dobré napojení na dálnici D11. Dům se nachází do 300 m od železniční stanice, odkud jezdí vlaky směr Hradec Králové a dále do Pardubic, do Jaroměře nebo Trutnova. Cyklisté ocení blízkost Labské cyklostezky i širokou síť dalších cest pro kolo.

Financování Vám pomůžeme vyřešit dle Vašich možností a požadavků.

Budova:Smíšená
Stav objektu:Dobrý
Umístění objektu:Okraj obce
Užitná plocha:221m2
Plocha pozemku:781m2
Zastavěná plocha:117m2
Podlahová plocha:221m2
Plocha zahrady:664m2
Plocha sklepa:42m2
Počet podlaží:2
Garáž:Ano
Parkovací místa:2
Třída energetické náročnosti:G
Zdroj vody:dálkový vodovod, Studna
Rozvod plynu:plynovod
Rozvod topení:ústřední plynové
Doprava:vlak, dálnice, silnice, autobus
Odpad:kanalizace
Elektřina:230 V
Vybaveno:Částečně
Bezbariérový přístup:Ne
Půdní vestavba:Ne
Výtah:Ne
Rok kolaudace:1990

MHD: Smiřice

165 m, 2 minuty

Restaurace: H-club

532 m, 7 minut

Obchod: Smíšenka

5.3 km, 73 minut

Prohlédněte si svoji novou nemovitost

Stáhnout v PDF

Těšíme se na vás na prohlídce

Kontaktujte nás

Preferovaný kontakt
Odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.