Zajímavý nízkopodlažní dům o dispozici 6+kk s garáží
Stěžírky, Stěžery

11 700 000 Kč
icon
Dispozice
5 a více pokojů
icon
Výměra
153m2
icon
Poznámka
Klidná část obce
icon
K předání

Klíčové parametry nemovitosti

check
Parkování: Ano
check
Konstrukce budovy: Cihlová
check
Vytápění: lokální tuhá paliva, lokální elektrické, Podlahové
check
Bez výtahu
check
Vybavení: Ano
check
Počet podlaží: 1

Nabízíme Vám zajímavý nízkopodlažní dům o dispozici 6 + kk s garáží a krytým vstupem do domu ve Stěžírkách, část obce Stěžery v okrese Hradec Králové. Stěžírky se nachází asi 2 km na SZ od Stěžer, 8 km od centra města Hradec Králové. Jedná se o samostatný dům v klidné části obce v blízkosti lesa.

Celková plocha pozemku je 670 m². Pozemek je oplocený. Vjezdová brána na pozemek je na dálkové ovládání od firmy Lamark. V domě je zaveden zabezpečovací systém od značky Jablotron. Zvonek na vjezdové bráně je napojen na telefon. Na zahradě se pěstuje rybíz, maliny a ostružiny, je zde 6 m³ plastová nádrž na dešťovou vodu. Kolem domu je zhotovena závlaha zahrady, která lze dle potřeb programovat.

Rodinný dům (rok 2015) je postaven z porothermu (obvodové zdivo 36,5 cm), má silikátové omítky, které jsou zatepleny 16-18 cm polystyrenem, 28 cm je zateplení střechy. Uvnitř domu jsou příčky z protihlukového zdiva u všech pokojů. Celý dům má monolitický strop. Dům byl zkolaudovaný v roce 2015. Střecha je z PVC v šedé barvě. Na střeše jsou umístěny fotovoltaické panely, které byly zřízené v roce 2023 (červen), na fotovoltaiku je 10 let záruka. Dům má dvě klimatizační jednotky (obývací pokoj, ložnice).

Dům má obytnou plochu 153 m² s následující dispozicí: obývací pokoj s kuchyní a jídelnou (+ spíž), 4 pokoje, 1 pracovna, 2 koupelny s WC (jedna s vanou, druhá se sprchovým koutem), technická místnost, vstupní chodba, hala a chodba k pokojům. Podlaha v obývacím pokoji, kuchyni, dětských pokojích a pracovně je dřevěná. V domě je centrální vysavač. V obývacím pokoji je zabudovaný krb. Nejvyšší bod v obývacím pokoji je 4,8 m. V domě zůstává nábytek vyrobený na míru jako jsou vestavěné skříně, nábytek ve dvou dětských pokojích (vše na míru).

Dům je napojen na elektřinu, plyn, vodu a kanalizaci. V domě se topí elektrickým kotlem, který je starý 1 rok a je stále v záruce. Voda je ohřívána elektrickým bojlerem. Podlahové topení se nachází v těchto místnostech: v kuchyni, obývacím pokoji, chodbě, koupelně a technické místnosti; v pokojích jsou radiátory. Dům má dřevěná EURO okna s trojskly. Vedle domu je postavená prostorná garáž (33 m²), která je v současné době využívaná jako pracovna a skladovací prostor/dílna. Před garáží je prostor na parkování dvou aut. Garáž byla také stavěna z cihel porotherm, střecha je zateplená 28 cm polystyrenem, obvodové zdivo je zatepleno cca 8 cm polystyrenem.

Stěžírky je vesnice, část obce Stěžery v okrese Hradec Králové, nabízející ideální kombinaci klidného venkovského života a výhod moderního města. Stěžery mají dobrou občanskou vybavenost (obchod s potravinami, ZŠ a MŠ, restaurace, pivovar, lékárna, doktoři a další). V okolí najdete krásné lesy ideální pro procházky, cyklistiku nebo sportovní aktivity, koupaliště a dětské hřiště.

Financování pomůžeme vyřešit dle Vašich možností a požadavků. Těšíme se na Vás na prohlídce.

Budova:Cihlová
Stav objektu:Velmi dobrý
Umístění objektu:Klidná část obce
Užitná plocha:153m2
Plocha pozemku:670m2
Zastavěná plocha:355m2
Podlahová plocha:153m2
Plocha zahrady:272m2
Počet podlaží:1
Parkovací místa:3
Třída energetické náročnosti:C
Zdroj vody:dálkový vodovod
Rozvod topení:lokální tuhá paliva, lokální elektrické, Podlahové
Doprava:dálnice, silnice, MHD, autobus
Elektřina:230 V, 400 V
Vybaveno:Ano
Bezbariérový přístup:Ne
Půdní vestavba:Ne
Výtah:Ne

MHD: Stěžírky

809 m, 11 minut

Restaurace: Ciao Italia Pinseria

2.0 km, 25 minut

Obchod: Albert

5.8 km, 77 minut

Prohlédněte si svoji novou nemovitost

Virtuální prohlídka

Stáhnout v PDF

Těšíme se na vás na prohlídce

Kontaktujte nás

Preferovaný kontakt
Odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.